Konserwacja drogi leśnej pożarowej nr 19 w Leśnictwie Hutka Nadleśnictwo Gniezno 2026 r.
LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO GNIEZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405427
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:23
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cd7b40c-cc89-4574-871b-92a92d773342
- Identyfikator
- 7840005569
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405427 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja drogi leśnej pożarowej nr 19 w Leśnictwie Hutka Nadleśnictwo Gniezno 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO GNIEZNO
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630011421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WRZESIŃSKA 83
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 46 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniezno@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gniezno.poznan.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1cd7b40c-cc89-4574-871b-92a92d7733421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja drogi leśnej pożarowej nr 19 w Leśnictwie Hutka Nadleśnictwo Gniezno 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cd7b40c-cc89-4574-871b-92a92d773342
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 221404,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja drogi leśnej pożarowej nr 19 w Leśnictwie Hutka na terenie Nadleśnictwa Gniezno polegająca na oczyszczeniu nawierzchni, uzupełnieniu ubytków i powierzchniowym utrwaleniu nawierzchni emulsją asfaltową kationową K70 i grysami.
Dane techniczne drogi:
- długość - 4276,00mb,
- szerokość drogi - 3,50m
- spadek poprzeczny jezdni daszkowy 3%
- prędkość projektowa 20km/h
- pobocze gruntowe obustronne o szerokości 0,50 m i spadku poprzecznym 8%. - powierzchnia mijanek (7szt) – 420 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, projekcie umowy ( stanowiącej załącznik nr 10) oraz w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 16)
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) (załącznik nr 12)
c) Przedmiarze robót (załącznik nr 17)
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:
Wykonanie robót budowlanych w tym:
a)Przygotowanie terenu pod budowę i roboty ziemne
b)Fundamentowanie drogi – uzupełnienie ubytków w nawierzchni
c)Powierzchniowe podwójne utrwalenie nawierzchni emulsją i grysami
d)Roboty w zakresie konserwacji nawierzchni paczerem
e)Roboty wykończeniowe w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221404,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292916,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221404,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U.T. BE-DROGS Zenon Budziak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620006270
7.3.3) Ulica: Okrężna 13
7.3.4) Miejscowość: Bożejewiczki
7.3.5) Kod pocztowy: 88-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221404,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |