Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II

Gmina Gorzów Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405418
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405418/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 10:22
Lokalizacja
Gorzów Śląski, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3058dc06-b326-42c7-994e-2f4f413badcf
Identyfikator
5761550857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405418 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzów Śląski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398617

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wojska Polskiego 15

1.4.2.) Miejscowość: Gorzów Śląski

1.4.3.) Kod pocztowy: 46-310

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.4.7.) Numer telefonu: 34 3505710

1.4.8.) Numer faksu: 34 3505710 wew. 142

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gorzowslaski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzowslaski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3058dc06-b326-42c7-994e-2f4f413badcf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405418

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00487171

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim - etap II

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja boiska sportowego w Gorzowie Śląskim – etap II”.
2. Zakres zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej w posiadaniu Zamawiającego z zastrzeżeniem że przedmiotem zamówienia będzie zakres określony w dokumentacji projektowej części architektoniczno-budowlanej w załączniku „ZAGOSPODAROWANIE TERENU ZAKRES DO WYKONANIA”.
3. Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa, opracowana dla niniejszego zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ,,CHOJNACCY" Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943155140

4.3.3.) Ulica: Małopanewska

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-212

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3721084,51 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00586975/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Aneks został zawarty na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 3) i 4) oraz ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) w zw. z § 10 ust. 1 pkt 4) Umowy nr IZP-IV.272.12.2025 z dnia 27.11.2025r. [nazywanej dalej jako Umowa] oraz w związku z okolicznościami, które potwierdzone zostały w protokole konieczności z dnia 13.05.2026r., a które mają wpływ na wynagrodzenie wykonawcy określone w § 4 ust. 1 oraz termin odbioru robót określony w § 3 ust. 2, pkt 2) Umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony postanawiają, że zmianie ulega § 4 ust. 1 Umowy, poprzez nadanie mu nowej treści:
Wynagrodzenie ryczałtowe Wykonawcy określone jako cena ofertowa brutto w ofercie Wykonawcy wynosi: 3.739.597,92 zł brutto słownie: trzy miliony siedemset trzydzieści dziewięć tysięcy pięćset dziewięćdziesiąt siedem złotych 92/100.
Strony postanawiają, że zmianie ulega § 3 ust. 2, pkt 2) Umowy, poprzez nadanie mu nowej treści:
Wykonawca zobowiązuje się do zakończenia robót i zgłoszenia gotowości Etapu 2 wraz z Etapem 3 do 31 lipca 2026 r., związanych z przedmiotem umowy, określonym w § 1 umowy.

5.4.6.) Wartość zmiany: 18513,41

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3739597,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane