Modernizacja gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu przy ulicy: Górniczej, Jedności Narodowej, Kwaśnej i Szczęśliwej.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405422
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405422/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:22
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3eae86e1-90b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405422 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu przy ulicy: Górniczej, Jedności Narodowej, Kwaśnej i Szczęśliwej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eae86e1-90b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405422
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00062204/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja gminnych lokali mieszkalnych położonych we Wrocławiu przy ulicy: Górniczej, Jedności Narodowej, Kwaśnej i Szczęśliwej.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Roboty budowlane w gminnych lokalach mieszkalnych (pustostanach) położonych we Wrocławiu przy ul. Górniczej 49/6 i ul. Jedności Narodowej 155B/60. Zakres przedmiotu zamówienia w poszczególnych lokalach obejmuje: 1) roboty murarsko-tynkarskie, podłogowe, posadzkarskie i okładzinowe, stolarskie, malarskie, 2) roboty w zakresie instalacji sanitarnych wraz z konieczną wymianą osprzętu, 3) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu, 4) wykonanie dokumentacji powykonawczej dla każdego lokalu mieszkalnego w zakresie określonym w § 3 ust. 1 pkt 17) wzoru umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo-Handlowe KMN Krzysztof Narbutowicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930696384
4.3.3.) Ulica: pl. Solny 6/7a/5
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-061
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 69998,98 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00110379/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
& 15 ust. 1 pkt. 2 umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 69998,98 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |