DOSTAWA I MONTAŻ WINDY W RAMACH ZADANIA: „LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W WYSOKIEJ POPRZEZ MONTAŻ WINDY UMOŻLIWIAJĄCEJ PORUSZANIE SIĘ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”
GMINA ŁAŃCUT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405464
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:33
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40ac0821-2380-4770-8fc7-3cb54939a27f
- Identyfikator
- 8151632222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405464 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA I MONTAŻ WINDY W RAMACH ZADANIA: „LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W WYSOKIEJ POPRZEZ MONTAŻ WINDY UMOŻLIWIAJĄCEJ PORUSZANIE SIĘ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172252264
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40ac0821-2380-4770-8fc7-3cb54939a27f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA I MONTAŻ WINDY W RAMACH ZADANIA: „LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W WYSOKIEJ POPRZEZ MONTAŻ WINDY UMOŻLIWIAJĄCEJ PORUSZANIE SIĘ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40ac0821-2380-4770-8fc7-3cb54939a27f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055132/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W WYSOKIEJ POPRZEZ MONTAŻ WINDY UMOŻLIWIAJĄCEJ PORUSZANIE SIĘ OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.38.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA I MONTAŻ WINDY W RAMACH ZADANIA: „LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W WYSOKIEJ POPRZEZ MONTAŻ WINDY UMOŻLIWIAJĄCEJ PORUSZANIE SIĘ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”.
Zamówienie obejmuje:
a) dostawę i montaż windy;
b) roboty budowlane, tj. przebudowę budynku w zakresie elementów konstrukcyjnych w zakresie wykonania wewnętrznej windy, wykucia otworów drzwiowych w ścianach konstrukcyjnych wewnętrznych i zewnętrznych, poszerzenie otworów drzwiowych, wykonanie ścinek wewnętrznych, wykucie otworu w stropie nad parterem, reorganizację układu komunikacyjnego, poprawę dostępności obiektu dla niepełnosprawnych, rozbiórkę instalacji zewnętrznych i elementów utwardzeń podjazdów, wykonaniu instalacji elektrycznej;
c) remont antresoli nad sceną poprzez okładzinę nawierzchni w standardzie nie utrudniającym ruchu osobom niepełnosprawnym, montaż dodatkowego pochwytu, oznakowanie trasy, roboty malarskie elementów metalowych, zabezpieczenie wyłazów i elementów podwieszonych;
d) wymianę stolarki drzwiowej.
Szczegółowy zakres robót zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik Nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona 1 oferta i została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |