Catering dla Przedszkola Publicznego nr 26 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Radomiu w okresie od 01.09.2026 do 31.08 2027
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405496
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:40
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9482619569
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
DEFENDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
221 018,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.