Remont /malowanie/ ścian i sufitów sal wykładowych, korytarzy oraz pokoi pracowniczych Wydziału Nauk Społecznych I piętra oraz częściowo II pietra, zlokalizowanych przy ul Żytniej 39 w Siedlcach

Uniwersytet w Siedlcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405500
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405500/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 10:41
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74ece90a-30d8-42af-a02f-816bc0bf666e
Identyfikator
8210014490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty malarskie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405500 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont /malowanie/ ścian i sufitów sal wykładowych, korytarzy oraz pokoi pracowniczych Wydziału Nauk Społecznych I piętra oraz częściowo II pietra, zlokalizowanych przy ul Żytniej 39 w Siedlcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Konarskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Siedlce

1.4.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.4.7.) Numer telefonu: 25 643 19 35

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74ece90a-30d8-42af-a02f-816bc0bf666e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405500

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00196866

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont /malowanie/ ścian i sufitów sal wykładowych, korytarzy oraz pokoi pracowniczych Wydziału Nauk Społecznych I piętra oraz częściowo II pietra, zlokalizowanych przy ul Żytniej 39 w Siedlcach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu /malowanie/ ścian i sufitów sal wykładowych, korytarzy oraz pokoi pracowniczych Wydziału Nauk Społecznych I piętra oraz częściowo II pietra, zlokalizowanych przy ul Żytniej 39 w Siedlcach.
Wykaz pomieszczeń w załączeniu do opisu.
W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonane:
 zabezpieczenie podłogi tekturą budowlaną lub folią -2123,29 m2;
 przygotowanie podłoża, w tym: naprawa ubytków i pęknięć w ścianach, szpachlowanie – 3994,42 m2;
 gruntowanie powierzchni przed malowaniem – 3994,42 m2;
 ustawienie rusztowań przy ścianach o wysokości do 8,2 m2;
 dwukrotne malowanie ścian wnęk ,farbą dyspersyjną akrylową 2402,82 m2;
 dwukrotne malowanie sufitów farbą dyspersyjną akrylową 515,08 m2;
 dwukrotne malowanie ścian farba olejną na korytarzach na wysokość 2,0 m , w salach wykładowych na wysokość 1,5 m 1076,52 m2;
 posprzątanie pomieszczeń po malowaniu, wywóz odpadków
Kolorystyka pomieszczeń wg wzornika NCS:
KOMUNIKACJA- NCS S 1002 – Y50R (jasno –kremowy)
POZOSTAŁE POMIESZCZENIA – NCS S 0500N (biały)
Stropy, gdzie nie ma sufitów podwieszanych malowane farbą dyspersyjna akrylową w kolorze białym.
W pomieszczeniach gdzie są sufity które nie wypełniają w 100 % powierzchni sufitu , pozostała część malowana na biało.
Charakterystyka farby:
Kolor biały, powierzchnia matowa, możliwość doboru koloru wg próbnika np. NCS S 0500N(biały) – do uzgodnienia z Zamawiającym.
Typ: dyspersyjna farba akrylowa,
Cechy: matowy wygląd , odpornością na czyszczenie, mocna powłoka odporna na zabrudzenia umożliwia łatwe czyszczenie,
Klasa odporności powłoki zgodnie z normą PN-EN 13300:2002. – klasa min 2. Wszędzie tam, gdzie w przedmiocie zamówienia występuje konkretna norma, aprobata, specyfikacja techniczna i techniczne systemy odniesienia ustanowione przez europejskie organy normalizacyjne Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Malowanie farbą olejną (lamperie) kolor do uzgodnienia z Zamawiającym, powierzchnia matowa, farba bezzapachowa, mocna powłoka odporna na zabrudzenia, umożliwia łatwe czyszczenie.
Opis robót budowlanych:
Przed przystąpieniem do wykonywania prac należy zabezpieczyć elementy budynku narażone na zabrudzenie lub uszkodzenie (okna, drzwi, posadzki, itp.).
Przed przystąpieniem do malowania należy wykonać wyprawki ścian i sufitu. W miejscach występujących defektów ścianę/sufit należy oczyścić, zagruntować i nałożyć masę szpachlową/gips szpachlowy.
Malowanie ścian i sufitów farbą dyspersyjną akrylową – kolorystyka do ustalenia z Zamawiającym.
Wykonawca winien mieć na uwadze, że roboty budowlane będą wykonywane w czynnym obiekcie i realizację prac należy wykonywać w sposób niezakłócający i niezagrażający użytkownikom. W celu uniknięcia zakłóceń w funkcjonowaniu budynku, Zamawiający wymaga, by roboty uciążliwe generujące hałas i pył były prowadzone w terminach uzgodnionych z Zamawiającym.
Cena oferty powinna obejmować całkowity koszt wykonania przedmiotu zamówienia, w tym również wszelkie koszty dodatkowe związane z jego realizacją, wszelkie inne koszty związane z należytym wykonaniem zobowiązań określonych w zaproszeniu, a bez których prawidłowe wykonanie zadania jest niemożliwe. Wykonawcy zobowiązani są do starannego zapoznania się z przedmiotem zamówienia, warunkami wykonania i wszystkimi czynnikami mogącymi mieć wpływ na cenę zamówienia. Cena oferty jest ceną ryczałtową w rozumieniu i ze skutkami wskazanymi w art. 632 Kodeksu cywilnego. Cena musi zawierać wszelkie koszty niezbędne do terminowego, prawidłowego i całkowitego zrealizowania zamówienia.
Po stronie Wykonawcy leży: stosowanie materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania w obiekcie szkolnym, wykonywanie prac zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzą techniczną
i obowiązującymi normami.
Wykonawca musi prowadzić prace z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac użytkownikom obiektu, pracownikom, jak i osobom trzecim zgodnie z przepisami BHP.
Wykonywanie prac winno nastąpić zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzą techniczną
i obowiązującymi normami, z uwzględnieniem wszystkich prac bez których nie można wykonać zamówienia, w tym w szczególności: wszelkie roboty przygotowawcze, porządkowe, wszelkie naprawy zorganizowanie i utrzymanie zaplecza budowy, zaopatrzenie w wodę, energię elektryczną itp., zagospodarowanie i transport odpadów, transport materiałów z rozbiórki, utylizację, dozorowanie budowy oraz inne czynności niezbędne i konieczne do kompleksowego wykonania Przedmiotu zamówienia.
Wykonawca, celem rozliczenia inwestycji, obowiązany będzie dostarczyć komplet dokumentacji powykonawczej, w tym stosowne atesty, deklaracje i certyfikaty na użyte i wbudowane materiały budowlane.
Przy malowaniu powierzchni wewnętrznych temperatura nie powinna być niższa niż +8°C.
W czasie malowania niedopuszczalne jest napowietrzanie malowanych powierzchni ciepłym powietrzem z przewodów wentylacyjnych i urządzeń grzewczych.
Należy stosować się do zaleceń producenta farby co do ilości warstw i sposobu nakładania.
Powłoki z farb powinny być niezmywalne przy zastosowaniu środków myjących i dezynfekujących, barwa powłok powinna być jednolita bez smug, plam i śladów pędzla.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Budowalne Andrzej i Piotr Piórkowscy Sp. z o.o.,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9840218728

4.3.3.) Ulica: ul. Warszawska 4/23,

4.3.4.) Miejscowość: Nidzica,

4.3.5.) Kod pocztowy: 13-100

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 193317,21 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00276911/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 193317,21 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane