Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie – I etap
POWIAT CZŁUCHOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405566
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405566/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:55
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68d1cead-9a58-4a48-b257-3236ee3968ed
- Identyfikator
- 8431529488
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405566 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie – I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CZŁUCHOWSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979660
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Człuchów
1.4.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@czluchow.org.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatczluchowski.org.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68d1cead-9a58-4a48-b257-3236ee3968ed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405566
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00264219
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027 Działanie 02.03 Efektywność energetyczna – ZIT poza terenem obszaru metropolitarnego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie – I etap
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Część 1 - Wymiana okien i drzwi zewnętrznych
a) Wymiana okien rozwieranych i uchylno-rozwieranych wraz z obróbką po wymianie,
b) Wymiana podokienników,
c) Wymiana drzwi zewnętrznych wraz z obróbką,
d) Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-174.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Windodows2000 E.Domaszek E.Główczewski Sp.J.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580918215
4.3.3.) Ulica: ul. Sobieskiego 23
4.3.4.) Miejscowość: Rumia
4.3.5.) Kod pocztowy: 84-230
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1481039,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00331903/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1481039,05 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |