Remont kominów w budynku przy ul. Wzgórze Wodociągowe 1 w Nakle nad Notecią w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405578/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 10:58
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33ab6443-8d10-4e05-9eb2-86a6d7073d16
- Identyfikator
- 5581768632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405578 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont kominów w budynku przy ul. Wzgórze Wodociągowe 1 w Nakle nad Notecią w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.4.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.4.7.) Numer telefonu: 523867960
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33ab6443-8d10-4e05-9eb2-86a6d7073d16
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405578
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214161
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont kominów w budynku przy ul. Wzgórze Wodociągowe 1 w Nakle nad Notecią w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na modernizacji mieszkaniowych zasobów gminy poprzez remont kominów.
Remont kominów należy rozpocząć od rozbiórki kominów istniejących do poziomu połaci dachowej. Nowe kominy należy wykonać z cegły klinkierowej kl. 25 na zaprawie systemowej do klinkieru. Kolor cegły czerwień naturalna. Cegła klinkierowa musi spełnić wymogi wg normy PN-EN 771-1. Należy odtworzyć kominy o tych samych wymiarach: typ 1 – 77x129 cm, typ 2 – 44,5x122,5 cm, typ 3 – 38x38. Cegły należy fugować, fugą dedykowaną do klinkieru w kolorze szarym. Wokół kominów wykonać obróbkę z blachy ocynkowanej powlekanej oraz położyć w odległości 1 m od komina nową papę termozgrzewalną.
Wykonawca robót budowlanych zobowiązany jest do uzyskania odbioru kominiarskiego wykonanych prac przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje.
Szczegółowy opis zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna.
UWAGA! Załączone do niniejszego postępowania przedmiary mają charakter tylko i wyłącznie poglądowy oraz pomocniczy. Przedmiary nie zwalniają potencjalnego wykonawcy z kwestii zweryfikowania danych przedstawionych w projekcie budowlanym, mogą stanowić jedynie element pomocniczy przy sporządzaniu oferty.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Malikowski Piotr PIT&MAX
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581867529
4.3.4.) Miejscowość: Brzózki
4.3.5.) Kod pocztowy: 89-200
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 95000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00278859/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 95000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |