Świadczenie usługi opracowania, realizacji i emisji dwóch odcinków audycji poświęconej żywieniu człowieka dla Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00211872
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00211872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-30 08:55
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54a5b7b4-d476-4802-a4f4-cbf042549372
Identyfikator
6750002118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi produkcji telewizyjnej

Wykonawcy

1 przyznane

BRAVE MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
260 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00211872 z dnia 2025-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi opracowania, realizacji i emisji dwóch odcinków audycji poświęconej żywieniu człowieka dla Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: maciej.mlynarczyk@urk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1096573

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi opracowania, realizacji i emisji dwóch odcinków audycji poświęconej żywieniu człowieka dla Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54a5b7b4-d476-4802-a4f4-cbf042549372

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048125/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Usługa nagrywania filmów promocyjnych, reklamowych w ramach projektu "SUP-RIM"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00193630

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZiK-DZP.2921.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest wykonanie na rzecz Zamawiającego usługi w zakresie opracowania scenariuszy, produkcji, nagrania, montażu i emisji dwóch odcinków programu telewizyjnego w przedziale czasowym około 22 minuty (netto) każdy
z odcinków, stanowiących audycje telewizyjne poświęcone żywieniu człowieka i będące kontynuacją serii „Jedzenie ma znaczenie”.
2. „Jedzenie ma znaczenie” to seria audycji telewizyjnych mająca na celu rozwijanie
i pogłębianie tematyki żywienia człowieka realizowana w ramach projektu pn. „Sieć Badawcza Uczelni Przyrodniczych Na Rzecz Rozwoju Polskiego Sektora Mleczarskiego –Projekt Badawczy”.
3. Emisja dwóch odcinków programu telewizyjnego nastąpi w terminie określonym w § 2 ust. 1 wzoru umowy (Załącznik nr 1 do SWZ) w telewizji ogólnopolskiej, publikującej treści popularno-naukowe posiadającej min. 10 mln odbiorców oraz wybranych części treści odcinków audycji, stanowiących ich streszczenie, na powiązanych platformach internetowych. Przez telewizję ogólnopolską publikującą treści popularno-naukowe rozumie się stację telewizyjną o zasięgu ogólnopolskim, która regularnie emituje programy o charakterze edukacyjnym, naukowym i dokumentalnym, popularyzując wiedzę z różnych dziedzin, takich jak nauka, technologia, historia i przyroda, docierając do szerokiej grupy odbiorców, na terenie całego kraju.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, odbioru usługi oraz szczegółowe obowiązki Wykonawcy – określa Załącznik nr 1 do SWZ (wzór umowy/projektowane postanowienia umowne).

4.5.3.) Główny kod CPV: 92221000-6 - Usługi produkcji telewizyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BRAVE MEDIA" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512477916

7.3.3) Ulica: ul. Bruzdowa 98 G / 7

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-991

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi