Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i modernizacja drogi w obrębie Kąty , budowa i modernizacja drogi w obrębie Nienaszów
Gmina Nowy Żmigród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405589
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405589/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:02
- Lokalizacja
- Nowy Żmigród, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04582bb7-e32b-4eac-8c3b-2795a9619282
- Identyfikator
- 6851651551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405589 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i modernizacja drogi w obrębie Kąty , budowa i modernizacja drogi w obrębie Nienaszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Żmigród
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440347
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.4.2.) Miejscowość: Nowy Żmigród
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-230
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowyzmigrod.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowyzmigrod.biuletyn.net
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04582bb7-e32b-4eac-8c3b-2795a9619282
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405589
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00270428
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i modernizacja drogi w obrębie Kąty , budowa i modernizacja drogi w obrębie Nienaszów
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Nienaszów dz. o nr. ewid. 1785
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Transportowo Sprzętowy Jan Janas
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6850013127
4.3.4.) Miejscowość: Kąty
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-230
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 107799,78 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00335186/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 107799,78 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |