Dostawa mebli i wyposażenia Gminnego Żłobka w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2022-2029
Gmina Kamienica Polska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405672
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:19
- Lokalizacja
- Kamienica Polska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5732846176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MebleZabawki
Wykonawcy
1 przyznane
'NOWA SZKOŁA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
83 505 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.