ZP/TP/2026/40 - środki czystości
Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405688
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:23
- Lokalizacja
- Polanica-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8831788549
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące
Wykonawcy
15 przyznanych
"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL · lot 0
42 564,39 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 1
2408,71 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 2
433,58 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 3
8424 PLNOlgą Perlińską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą: Olga Perlińska „Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G.”Warszawa, PL · lot 4
19 342,8 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 5
40 590 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 6
60 369,63 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 7
89 348,43 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 8
467,4 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 9
16 596,41 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 10
36 353,66 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 11
69 722,58 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 12
1921,75 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 13
15 344,25 PLNRAFAŁ PANKIEWICZSzczytna, PL · lot 14
26 836,03 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.