Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno,,
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405702/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:25
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06232bd6-0d47-4b45-8c40-c270ce145e8a
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405702 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno,,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.4.2.) Miejscowość: Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06232bd6-0d47-4b45-8c40-c270ce145e8a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405702
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00164930
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno,,
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania kolejny etap przebudowy budynku świetlicy polegający na wykonaniu zadaszenia z drewna nad wejściem, pokryciu zadaszenia dachówką karpiówką układaną w koronkę ( ok. 11,318 m2), montażu rynny z rurami spustowymi na elewacji południowej i rynnę z żygaczem na zadaszeniu schodów, wykonanie ścian oddzielenia pożarowego na parterze oraz strychu.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami jeżeli takowe padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.
3.9.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma remontowo- Budowlana Henryk Jadłoś
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9261116918
4.3.3.) Ulica: B. Chrobrego
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-052
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 66420,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00208311/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 65664,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |