Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej
Gmina Olesno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405740
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405740/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:34
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8762b0e8-1bcc-4c85-ad72-2c36526bb718
- Identyfikator
- 5761562352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405740 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pieloka 21
1.4.2.) Miejscowość: Olesno
1.4.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: 343597841
1.4.8.) Numer faksu: 343597842
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8762b0e8-1bcc-4c85-ad72-2c36526bb718
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405740
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00114151
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych bez wycinania krawędzi mieszanką grysowo – emulsyjną przy użyciu remontera typu patcher na terenie Miasta i Gminy Olesno
Remont mieszanką grysowo-emulsyjną remonterem typu patcher w ilości do 150 Mg - głębokość ubytków 3-5 cm.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REMOST sp. z o.o., sp. k
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741976926
4.3.3.) Ulica: Wielkie Przedmieście 26
4.3.4.) Miejscowość: Olesno
4.3.5.) Kod pocztowy: 46-300
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 72877,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00023071/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 72877,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |