Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12
Miasto Piotrków Trybunalski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00405845
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405845/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 11:58
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4214dae-756c-4962-aafb-40d9a3fafaa2
- Identyfikator
- 7712798771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405845 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4214dae-756c-4962-aafb-40d9a3fafaa2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405845
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00146660
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. W ramach inwestycji nie przewiduje się budowy nowych elementów (obiektów) zagospodarowania terenu.
2. Przewiduje się roboty modernizacyjne, remontowe istniejących obiektów budowlanych
w zakresie:
1) roboty rozbiórkowe wewnętrzne - demontaż: drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, lamp oświetlenia, osprzętu elektrycznego i sanitarnego, kratek wentylacyjnych, bojlera elektrycznego,
2) roboty rozbiórkowe zewnętrzne - demontaż: nawierzchni trawy sztucznej boiska
do piłki nożnej, nawierzchni poliuretanowej, boiska wielofunkcyjnego, uszkodzonych
i nieszczelnych fragmentów pokrycia dachowego z ewentualnymi obróbkami, uszkodzonych paneli ogrodzeniowych, siatek piłkochwytów, osprzętu sportowego boisk, opraw oświetleniowych led,
3) modernizacja (remont) pomieszczeń zaplecza sanitarno – szatniowego,
wymiany drzwi wewnętrznych,
uszczelnienia /naprawę dachu,
klamrowania rys na ścianach,
regulacji/ wymiany drzwi zewnętrznych (wejściowych),
wymiany lamp oświetlenia na led,
wymiany osprzętu elektrycznego (gniazd wtykowych, przełączników itd.),
remontu wentylacji (sprawdzenie wentylacji, ewentualna wymiana wentylatorów),
wymiany części płytek podłogowych,
wymianę osprzętu we wszystkich łazienkach i wc (baterie),
malowania, remontu całych ścian orlika,
wymiany kratek wentylacji na elewacji budynku,
wymiany bojlera elektrycznego;
4) modernizacja (remont) kompleksu boisk,
wymianę nawierzchni boiska ze sztuczna trawą
wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową
remont ogrodzenia,
remont piłkochwytów z wymianą siatek,
wymianę osprzętu sportowego w całości,
czyszczenie nawierzchni z kostki;
5) modernizacja oświetlenia boisk z wymianą opraw na LED,
6) montaż systemu monitoringu boisk.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
3.9.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GARDENIA SPORT SP. Z O.O. A NIP 5252280125
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252280125
4.3.3.) Ulica: UL. KŁOBUCKA 13
4.3.4.) Miejscowość: WARSZAW
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-699
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1600904,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00243742/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. Na etapie wykonywania prac budowlanych pojawiła się konieczność wykonania robót, wykraczających poza zakres zawarty w dokumentacji projektowej, stanowiącej opis przedmiotu zamówienia. Zakres tych robót został wskazany w Protokole konieczności nr 1/2026 z dn. 15.07.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Na etapie wykonywania prac budowlanych pojawiła się konieczność wykonania robót, wykraczających poza zakres zawarty w dokumentacji projektowej, stanowiącej opis przedmiotu zamówienia. Zakres tych robót został wskazany w Protokole konieczności nr 1/2026 z dn. 15.07.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 11093,74
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1631365,06 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |