Organizacja kursów / szkoleń dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Przyszłość lasów w rękach leśników - Technikum Leśne w Biłgoraju kształci najlepszych!”
ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00211940
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00211940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-30 09:17
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f906721-d955-4776-997c-908333a2e10c
- Identyfikator
- 9181020263
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00211940 z dnia 2025-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja kursów / szkoleń dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Przyszłość lasów w rękach leśników - Technikum Leśne w Biłgoraju kształci najlepszych!”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W BIŁGORAJU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000124340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 3
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zslbilgoraj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zslbilgoraj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f906721-d955-4776-997c-908333a2e10c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja kursów / szkoleń dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Przyszłość lasów w rękach leśników - Technikum Leśne w Biłgoraju kształci najlepszych!”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f906721-d955-4776-997c-908333a2e10c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00211940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00140159/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja kursów / szkoleń dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu "Przyszłość lasów w rękach leśników - Technikum Leśne w Biłgoraju kształci najlepszych!"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Przyszłość lasów w rękach leśników - Technikum Leśne w Biłgoraju kształci najlepszych!”Projekt jest realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego FEL 2021-2027 wspófinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego EFS+2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00191803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSL.2610.1/TP.2025.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs instruktorski pozyskiwania drewna pilarką , kurs brakarski, Kurs do prac na wysokości na drzewach - pielęgnacja - Poziom A (nauczyciele), Kurs do prac na wysokości na drzewach - pielęgnacja - Poziom A (uczniowie)4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 70800 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs obsługi maszyn wielooperacyjnych typu harwester i forwarder4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 68000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs na prawo jazdy kat. B - szczegółowy opz zał 7 do swz4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 85500 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs prawo jazdy kat. T4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 67500 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs pilota drona NSTS-01 <4kg / uprawnienia STS 1, Kurs pilota drona BVLOS <4kg(poza zasięgiem wzroku)
/ uprawnienia STS 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 58000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs z zakresu zielonej transformacji4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 3200 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie Praca z uczniem o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych (SPE)4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 3200 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. 1ustawy PZP Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 1 ponieważ nie została złożona żadna oferta .
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. 1 ustawy PZP Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 2 ponieważ nie została złożona żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. ust. 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 3 ponieważ oferta złożona przez Wykonawcę „Biłgorajska Jazda Dawid Wasąg” przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a środków tych Zamawiający nie może zwiększyć.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. 1 ustawy PZP - nie została złożona żadna oferta.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. ust. 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 5 ponieważ oferty złożona przez Wykonawców „Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz” oraz „Skylinx Sp. z o.o.” przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a środków tych Zamawiający nie może zwiększyć.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. ust. 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 6 ponieważ oferta złożona przez Wykonawcę „Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz” przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a środków tych Zamawiający nie może zwiększyć.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255. ust. 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający uważania postępowanie w zakresie części 7 ponieważ oferty złożona przez Wykonawców „Oświata Lingwista” oraz „Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz” przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a środków tych Zamawiający nie może zwiększyć.
| 2025-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |