Radarowe wyświetlacze prędkości "Tu jest akcja by wszystkim żyło się lepiej"

Gmina Goleniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405900
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405900/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-25 12:09
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b4aac59-fd75-4ffc-bf13-4747e0323020
Identyfikator
8560008981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia kontroli radarowejDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
185 053,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405900 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Radarowe wyświetlacze prędkości "Tu jest akcja by wszystkim żyło się lepiej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1

1.5.2.) Miejscowość: Goleniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914698200

1.5.8.) Numer faksu: 914698298

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Radarowe wyświetlacze prędkości "Tu jest akcja by wszystkim żyło się lepiej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b4aac59-fd75-4ffc-bf13-4747e0323020

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405900

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.18.2026.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, zakup, dostawa, montaż, uruchomienie oraz konfiguracja 17 radarowych wyświetlaczy prędkości w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Goleniów.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) część projektową:
a) opracowanie projektu stałej organizacji ruchu dla każdej lokalizacji urządzenia
b) uzyskanie pozytywnej opinii zarządcy drogi, opinii Komendy Powiatowej Policji w przypadku dróg powiatowych i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu przez organ zarządzający ruchem,
c) wszelkie koszty opracowania, uzgodnienia i zatwierdzenia projektów stałej organizacji ruchu ponosi Wykonawca.

2) część wykonawczą:
a) dostawę radarowych wyświetlaczy prędkości,
b) wykonanie prac budowlano-montażowych,
c) montaż i uruchomienie urządzeń oraz uporządkowanie miejsc prowadzonych prac,
d) konserwację oraz serwisowanie dostarczonego urządzenia w okresie gwarancji.
e) oznakowanie urządzeń zgodnie z wymaganiami Zamawiającego,
f) przekazanie dokumentacji powykonawczej (schemat elektryczny, instrukcję eksploatacji, karty katalogowe urządzeń, deklaracje zgodności CE, certyfikaty, protokoły uruchomienia).
3. Dalszy szczegołowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38115100-5 - Urządzenia kontroli radarowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185053,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457929,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185053,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3D Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5540311321

7.3.3) Ulica: Gruszowa 2

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 86-005

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185053,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy