Wymiana pokrycia dachu na segmentach S5 i S6 z uzupełnieniem ocieplenia, częściową wymianą elementów więźby dachowej i remont balkonu w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie

Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00405973
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00405973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 12:27
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18b334d5-b06f-4121-a777-10fd1f279c6a
Identyfikator
9462755447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowaRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR RYMUZAPurzec, PL · lot 0
1 938 972 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405973 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachu na segmentach S5 i S6 z uzupełnieniem ocieplenia, częściową wymianą elementów więźby dachowej i remont balkonu w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 542059462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 3a

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zim.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zim.lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1341701

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachu na segmentach S5 i S6 z uzupełnieniem ocieplenia, częściową wymianą elementów więźby dachowej i remont balkonu w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18b334d5-b06f-4121-a777-10fd1f279c6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042611/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana pokrycia dachu na segmentach S5 i S6 z uzupełnieniem ocieplenia, częściową wymianą elementów więźby dachowej i remont balkonu w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337576

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P.252.38.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 643374,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje roboty budowlane na segmentach S5 i S6 Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie, obejmujące wykonanie nowego pokrycia dachów wraz z obróbkami blacharskimi, uzupełnienie uszkodzonych elementów konstrukcyjnych więźby dachowej i wykonanie impregnacji konstrukcji więźby dachowej, ocieplenie dachów i wykonanie instalacji odgromowej na dachach oraz remont balkonu, w tym:
1) w branży budowlanej:
a) wykonanie nowego pokrycia dachów wraz z obróbkami blacharskimi,
b) wykonanie ocieplenia dachów i stropodachów,
c) wymianę części okien połaciowych,
d) wykonanie remontu balkonu,
2) w branży elektrycznej:
a) demontaż istniejących instalacji odgromowych,
b) wykonanie nowych instalacji odgromowych,
c) wykonanie prób i pomiarów instalacji odgromowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1938972,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1968000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1938972,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Unidach Piotr Rymuza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8211695581

7.3.3) Ulica: Purzec, ul. Diamentowa 56

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Do 60 % wartości.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1938972,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane