Modernizacja stadionu gminnego w miejscowości Ostrowite
GMINA OSTROWITE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406022
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 12:36
- Lokalizacja
- Ostrowite, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e8593af-9e24-4e5a-8c6c-0954bacdd349
- Identyfikator
- 6671699852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406022 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu gminnego w miejscowości Ostrowite
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTROWITE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowite
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-402
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63276160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmostrowite@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowite.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e8593af-9e24-4e5a-8c6c-0954bacdd3491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu gminnego w miejscowości Ostrowite2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e8593af-9e24-4e5a-8c6c-0954bacdd349
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072522/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja stadionu gminnego w miejscowości Ostrowite
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
1.7. Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OO.ZP.271.7.2026.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja obejmuje w szczególności:
1) rozbiórkę istniejącego obiektu budowlanego – budynku pomocniczego przy stadionie gminnym,
2) demontaż ogrodzenia siatkowego (nie podlega obowiązkowi uzyskania pozwolenia na rozbiórkę),
3) demontaż istniejących trybun wraz z wyrównaniem terenu,
4) wykonanie utwardzeń działki budowlanej w postaci nawierzchni z kostki brukowej,
5) wykonanie piłkochwytów,
6) wykonanie trzech wiat poliwęglanowych - dwóch wiat czternastoosobowych dla zawodników oraz jednej wiaty trzyosobowej dla medyków,
7) montaż ogrodzenia panelowego (nie podlega obowiązkowi uzyskania pozwolenia na budowę),
8) montaż budynku gospodarczego,
9) montaż trybun sportowych otwartych, wyposażonych w lekkie zadaszenie z poliwęglanu,
10) montaż oświetlenia stadionowego i CCTV,
11) montaż paneli fotowoltaicznych w terenie, na dachu projektowanego budynku gospodarczego i na dachu istniejącego budynku (nie podlega obowiązkowi uzyskania pozwolenia na budowę),
12) montaż obiektów małej architektury,
13) montaż systemu nawadniania z istniejącej studni
14) remont istniejącego obiektu sportowego obejmujący zmianę lokalizacji bramek piłkarskich wraz z doposażeniem, wyrównaniem terenu, uzupełnieniem ubytków trawą z rolki oraz wykonaniem
malowania boiska i wykonaniem prac wykończeniowych i porządkowych.
Działka przeznaczona pod inwestycję znajduje się w miejscowości Ostrowite, gmina Ostrowite, powiat
słupecki, województwo wielkopolskie, działki nr 214/4.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze (przedmiar stanowi charakter pomocniczy i nie należy załączać go wraz z ofertą), które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia powinien być wykonany kompletnie, z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami i zasadami sztuki budowlanej, standardami współczesnej wiedzy technicznej i technologii.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami, z aktualnie obowiązującymi w danym zakresie przepisami prawa, w tym przepisami ustawy Prawo Budowlane, przepisami BHP i Ppoż, normami, wiedzą i sztuka budowlaną. Przedmiot zamówienia należy wykonać wyłącznie z materiałów nowych dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terenie Polski i Unii Europejskiej. Materiały muszą posiadać aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty, atesty, itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 832968,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 832968,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 832968,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU PIĄTEK Zbigniew Piątek Hanna Piątek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302748680
7.3.3) Ulica: ul. Zielona 5
7.3.4) Miejscowość: Strzałkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-420
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 832968,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |