"Knajfeld - gramy dalej" - budowa boiska do mini piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Gmina Bytom

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00406188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 13:06
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3666b12e-01d1-4635-8f54-eec76318bac3
Identyfikator
6262988582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyposażenie placów zabawAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideoPrzygotowanie terenu pod budowęDrenażeRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ LESZCZYŃSKIBytom, PL · lot 0
394 969,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406188 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Knajfeld - gramy dalej" - budowa boiska do mini piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umbytom.logintrade.net/zapytania_email,234163,c7de9edd79b093efa52482f640c869ad.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Knajfeld - gramy dalej" - budowa boiska do mini piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3666b12e-01d1-4635-8f54-eec76318bac3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033686/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa boiska do mini piłki nożnej przy SP 36 w Bytomiu - realizacja w systemie zaprojektuj - wybuduj (budżet obywatelski ,,Knajfeld - gramy dalej" )

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306936

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.28.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 262298,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska do mini piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie boiska do mini piłki nożnej w dwóch formułach tj. w systemie zaprojektuj i wybuduj w zakresie budowy boiska do mini piłki nożnej oraz realizacyjnej robót budowlanych w zakresie budowy przyłącza kanalizacji deszczowej i odwodnienia terenu.
3. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania pełnego zakresu robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej w dyspozycji Zamawiającego oraz do jednoczesnego zaprojektowania i wykonania robót budowlanych na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego.
4. Ww. części opisu przedmiotu zamówienia tworzą kompatybilną całość.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) załącznik nr 1 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy,
2) załącznik nr 2 do SWZ – Dokumentacja projektowa budowy przyłącza kanalizacji deszczowej i odwodnienia terenu szkoły.
6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
7. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu co najmniej 60 miesięcy gwarancji i rękojmi na wykonane prace projektowe i inne dokumenty opracowane w ramach przedmiotu umowy, na wykonane roboty budowlane oraz na zastosowane materiały budowlane, zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia, liczonej od dnia końcowego odbioru robót, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy.
(Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji i rękojmi na wykonane prace projektowe i inne dokumenty opracowane w ramach przedmiotu umowy, na wykonane roboty budowlane oraz na zastosowane materiały budowlane, zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia, który będzie oceniany w ramach kryteriów oceny ofert (patrz cz. XVIII SWZ).
8. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń,
3) dokonanie zgłoszenia rozpoczęcia robót,
4) wykonanie robót budowlanych,
5) pełnienie nadzoru autorskiego,
6) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
9. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego pn.: „Knajfeld – gramy dalej”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

32333000-6 - Aparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

43124100-9 - Drenaże

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394969,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394969,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394969,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BELLSPORT Grzegorz Leszczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240730050

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394969,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane