Przebudowa istniejącego lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu
Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406210
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406210/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 13:12
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90f7097a-c767-49e0-8199-a090b6fda56d
- Identyfikator
- 8641577743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406210 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejącego lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000302385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Schinzla 13
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zszelag@sand.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sand.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90f7097a-c767-49e0-8199-a090b6fda56d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa istniejącego lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90f7097a-c767-49e0-8199-a090b6fda56d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406210
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012359/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa istniejącego lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359837
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/11/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia: „Przebudowa istniejącego lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu”. Inwestycja będzie finansowana zgodnie z umową nr DOI.FM.SMPL.41.LSOR-MOD.2026.422.85 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji
zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu”. Do obowiązków wykonawcy należy również opracowanie aktuali-zacji dokumentacji rejestracyjnej lądowiska tj. aktualizacja po modernizacji Instrukcji Operacyjnej Lą-dowiska (INOP) i Planu Ratowniczego (PR) wraz z uzgodnieniem ww. dokumentów w Lotniczym Po-gotowiu Ratunkowym (INOP+PR) oraz w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (tylko INOP) oraz na-stępnie złożenie wniosku do Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego o aktualizację Decyzji o Rejestracji Lądowiska.
2. Szczegółowy zakres prac składających się na przedmiot zamówienia określa załączona kompletna dokumentacja techniczno-projektowa stanowiąca załącznik numer 2 do SWZ wraz z załącznikami oraz projekt umowy – zał. Nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznegoponieważ oferta (ważna, niepodlegajaca odrzuceniu) z najkorzystniejszą ceną znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |