Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Parczewie – Drugie zamówienie podobne do Umowy Nr 11/RB/2025 z dnia 16.04.2025 r.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00406346
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406346/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 13:42
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9e309d0-c4ac-4f19-8fe4-702c939d6b85
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406346 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Parczewie – Drugie zamówienie podobne do Umowy Nr 11/RB/2025 z dnia 16.04.2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9e309d0-c4ac-4f19-8fe4-702c939d6b85

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406346

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00347301

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Parczewie – Drugie zamówienie podobne do Umowy Nr 11/RB/2025 z dnia 16.04.2025 r.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres rzeczowy zamówienia na wykonanie podobnych robót budowlanych obejmuje wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznej polegającego w szczególności na wymianie warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 3000 m2 na:
• drodze wojewódzkiej Nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew – Ostrów Lubelski – Łęczna odc. od km 59+860 do km 61+250 (dł. 1 390 mb) powierzchnia: 8340 m2 + 70m2 (włączenia na skrzyżowaniu w km 61+200) tj. 8410,00 m2

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7141627101

4.3.3.) Ulica: ul. Krańcowa

4.3.4.) Miejscowość: Lubartów

4.3.5.) Kod pocztowy: 21-100

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 599969,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00377031/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 599969,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Odbioru końcowego wykonanych robót budowlanych dokonano dnia 21.08.2026 r.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane