BUDOWA DRÓG GMINNYCH W DĄBRÓWCE WLKP. BRONIKOWIE I ROGOZIŃCU.
Gmina Zbąszynek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406369
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406369/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 13:47
- Lokalizacja
- Zbąszynek, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2fa4e58-a54e-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 9271443487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406369 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
BUDOWA DRÓG GMINNYCH W DĄBRÓWCE WLKP. BRONIKOWIE I ROGOZIŃCU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbąszynek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770557
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Zbąszynek
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-210
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 683910332
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszynek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszynek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2fa4e58-a54e-11ee-953e-c2ea26915e21
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406369
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00574497
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
BUDOWA DRÓG GMINNYCH W DĄBRÓWCE WLKP. BRONIKOWIE I ROGOZIŃCU.
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Rozbudowa drogi gminnej nr 006301F w m. Rogoziniec etap II”- realizowane w oparciu o Program Funkcjonalno-
Użytkowy w formule zaprojektuj i wybuduj stanowiący załącznik nr 2c. Łączna długość odcinka objętego wnioskiem wynosi
ok. 462mb. W ramach zadania należy wykonać projekt budowlany i uzyskać w imieniu Zamawiającego pozwolenie na
budowę a następnie wykonać kompletny obiekt budowlany zgodny z uzyskanym pozwoleniem. Termin wykonania całości
zamówienia do 20 maja 2026r., natomiast dokumentacji projektowej do 30 czerwca 2025.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BRUBET Ryszard Winnicki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 596-000-20-70
4.3.3.) Ulica: Łąkowa 2
4.3.4.) Miejscowość: Międzyrzecz
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-300
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4191477,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00102744/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu na wniosek wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużono termin wykonania umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4191477,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |