Budowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Chmielno
Gmina Chmielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406456
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406456/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:05
- Lokalizacja
- Chmielno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d2ceade-ebb7-42ed-ace7-0277aefc18ba
- Identyfikator
- 5891005420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406456 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Chmielno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Chmielno
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-333
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: sekretariat@chmielno.pl
1.4.8.) Numer faksu: sekretariat@chmielno.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chmielno.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d2ceade-ebb7-42ed-ace7-0277aefc18ba
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406456
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214884
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Chmielno
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Chmielno. Zamówienie obejmuje dwa zadania:
b) zadanie 1 – Budowa sieci wodociągowej w Miechucinie – Park Rekreacyjny. Zakres prac obejmuje:
- budowę sieci wodociągowej PEHD RC DN90 metoda przewiertu sterowanego o długości 133,0 metrów;
- próbę ciśnieniową, dezynfekcję i płukanie, uzyskanie pozytywnych wyników badań bakteriologicznych, pomiar powykonawczy oraz inne czynności wskazane w umowie;
c) zadanie 2 – Budowa sieci wodociągowej w Garczu na ul. Ogrodowej. Zakres prac obejmuje:
- budowa sieci wodociągowej Ø90PE-HD, PE100, PN10, SDR17 o długości 47 metrów;
- próbę ciśnieniową, dezynfekcję i płukanie, uzyskanie pozytywnych wyników badań bakteriologicznych, pomiar powykonawczy oraz inne czynności wskazane w umowie;
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892030495
4.3.3.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 28A
4.3.4.) Miejscowość: Chmielno
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-333
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 99500 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00247725/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 99500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy - Roboty budowlane |