„Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”
GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406471
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406471/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:08
- Lokalizacja
- Telatyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-854bca2b-4e84-4fcf-b474-1b0a763d49c4
- Identyfikator
- 9211987172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406471 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TELATYN UL. FRYDERYKA CHOPINA 10 22-652 TELATYN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368990
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: UL. FRYDERYKA CHOPINA 10
1.4.2.) Miejscowość: Telatyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-652
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@telatyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugtelatyn.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-854bca2b-4e84-4fcf-b474-1b0a763d49c4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406471
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00296632
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1 Przedmiotem zamówienia obejmuje: roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”
4.2 Zakres świadczenia wykonawcy obejmuje:
a) roboty przygotowawcze
b) profilowanie i zagęszczanie podłoża
c) wykonanie warstwy odcinającej z piasku grubość 10cm.
d) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm – 2,5Mpa gr. po zagęszczeniu 12cm.
e) wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych z betonu C30/37 grubości 15cm na podsypce cementowo- piaskowej grub. 4cm.
f) plantowanie i obsiew poboczy
g) obsługa geodezyjna w tym inwentaryzacja powykonawcza.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa, na którą składają się projekt budowlano-wykonawczy część opisowa i rysunkowa.
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt. 4.4 ppkt. 1 ) oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt. 4.4 ppkt. 1 ) oraz STWiORB.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
1 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRAKTIBUD - Adam Gwizdała
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211001171
4.3.3.) Ulica: ul. Sybiraków 6
4.3.4.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
4.3.5.) Kod pocztowy: 22-600
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 178126,29 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00352431/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 178126,29 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |