Budowa Świetlicy w Łukowcu
GMINA KOPRZYWNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406487
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406487/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:10
- Lokalizacja
- Koprzywnica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54320d7d-e7b0-472e-b550-878423f17804
- Identyfikator
- 8641792737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406487 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa Świetlicy w Łukowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOPRZYWNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409956
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 88
1.4.2.) Miejscowość: Koprzywnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 27-660
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.4.7.) Numer telefonu: 158477040
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: GMINA@KOPRZYWNICA.EU
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koprzywnica.biuletyn.net
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54320d7d-e7b0-472e-b550-878423f17804
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406487
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00193674
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa Świetlicy w Łukowcu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku świetlicy oraz bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe o pojemności 10m3 na działce nr ewid. 264 w miejscowości Łukowiec w tym:
1) Budynek w technologii powtarzalnego prefabrykowanego modułu kontenera
z profili stalowych z obudową warstwowa oraz dachem dwuspadowym.
2) Budynek składa się z sześciu modułów kontenerowych, które tworzą ze sobą jednolitą całość. Budynek użyteczności publicznej, używany okresowo (krótko terminowo, zebrania wiejskie) parterowy (jednokondygnacyjny), niepodpiwniczony z dostępem dla osób niepełnosprawnych – wejście do budynku bezpośrednio z poziomu terenu. Budynek docelowo został zaprojektowany tak aby składał się z trzech połączonych ze sobą prefabrykowanych kontenerów tworząc w rzucie prostokąt.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PZ-Budowa Patrycja Żyła
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661738037
4.3.3.) Ulica: Hugo Kołłątaja 6/22
4.3.4.) Miejscowość: Staszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 28-200
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 547523,09 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00595415/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Błąd w produkcji konstrukcji budynku i konieczność zmiany jego wysokości.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużający się proces zmiany pozwolenia na budowę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużający się proces uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 547523,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |