Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie: Część 1: Zakup podnośnika schodowego z montażem Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
MORĄSKI DOM KULTURY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406522
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406522/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:17
- Lokalizacja
- Morąg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2dae2397-e84d-4ef4-8f12-1e84bc2af20a
- Identyfikator
- 7410010289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia podnośnikowe i przeładunkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
Wykonawcy
2 przyznane
SAVARIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
61 500 PLNLIFTPROJEKT RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAWARSZAWA, PL · lot 1
60 024 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406522 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie:
Część 1: Zakup podnośnika schodowego z montażem
Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MORĄSKI DOM KULTURY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000791295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 19
1.5.2.) Miejscowość: Morąg
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk.morag@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mdk.morag.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2dae2397-e84d-4ef4-8f12-1e84bc2af20a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie:Część 1: Zakup podnośnika schodowego z montażem
Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dae2397-e84d-4ef4-8f12-1e84bc2af20a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00225246/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie: Część 1: Podnośnik schodowy z montażem Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie grantowe w ramach projektu niekonkurencyjnego nr FERS.03.03.IZ.00-001/23 „Projektowanie uniwersalne kultury –dostępność w instytucjach kultury” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.3 „Systemowa poprawa dostępności” Priorytetu III „Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372009
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MDK.34.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie: Część 1 – Podnośnik schodowy z montażem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4a do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3a do SWZ).2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1,2):
1) Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego oraz automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4b do SWZ).
2) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3b do SWZ).
4) oferowane produkty i usługi muszą spełniać wymagania wynikające z obowiązujących przepisów dotyczących krajowego systemu bezpieczeństwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe
4.5.5.) Wartość części: 53083,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest: „Dostępność w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:Część 2 – Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4b do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5b do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3b do SWZ).Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje (dotyczy części 1,2):
1)Dostawę do siedziby Zamawiającego wraz z montażem i uruchomieniem urządzeń oraz wyposażenia służących poprawie dostępności obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym dostawa i montaż podnośnika schodowego oraz automatycznych drzwi wejściowych objętych przedmiotem zamówienia (odpowiednio zał. nr 4a – 4b do SWZ).
2)przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
3)zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (odpowiednio zał. nr 3a- 3b do SWZ).
4)oferowane produkty i usługi muszą spełniać wymagania wynikające z obowiązujących przepisów dotyczących krajowego systemu bezpieczeństwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.5.) Wartość części: 42794,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88191,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAVARIA POLSKA SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932017826
7.3.3) Ulica: ul. Międzyleska 84
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-514
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60024,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60024,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368101003
7.3.3) Ulica: ul. Pawia 51/72
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-030
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60024,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |