Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 5
Gmina Niedźwiada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406532
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:20
- Lokalizacja
- Niedźwiada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7b4aadd-909d-4e75-89a7-71d700aa1aa1
- Identyfikator
- 7141901163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406532 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7b4aadd-909d-4e75-89a7-71d700aa1aa11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 52.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b4aadd-909d-4e75-89a7-71d700aa1aa1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet Zielona energia i zmniejszenie energochłonności - część grantowa, Działanie B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263191
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1395608,33 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 275850,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.2.Część I - Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w m. Brzeźnica Bychawska – wymiana instalacji centralnego ogrzewania, zgodnie z zakresem określonym w dokumentacji technicznej w szczególności:
Zamówienie obejmuje wymianę części instalacji centralnego ogrzewania i dostosowanie jej do warunków termomodernizacji oraz nowego źródła ciepła. W zamierzeniu modernizacji instalacji części centralnego ogrzewania przewiduje się pełny demontaż obecnej instalacji i wykonania nowej instalacji dostosowanej parametrami do nowych odbiorników i źródła ciepła o parametrach czynnika grzewczego wynoszącego zimą 55/45ºC dla części grzejnikowej oraz 55/35ºC dla obiegów AGW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 275850,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.2. Część II - Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w m. Brzeźnica Książęca – wymiana instalacji centralnego ogrzewania, zgodnie z zakresem określonym w dokumentacji technicznej w szczególności:
Zamówienie obejmuje wymianę części instalacji centralnego ogrzewania i dostosowanie jej do warunków termomodernizacji oraz nowego źródła cie-pła.
W zamierzeniu modernizacji instalacji centralnego ogrzewania przewiduje się pełny demontaż obecnej instalacji i wykonania nowej instalacji dostosowanej parametrami do nowych odbiorników i źródła ciepła o parametrach czynnika grzewczego wynoszącego zimą 55/45ºC dla części grzejnikowej oraz 55/35ºC dla obiegów AGW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 576408,85 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.2. Część III „Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Niedźwiadzie – wymiana instalacji centralnego ogrzewania – zgodnie z zakresem określonym w dokumentacji technicznej w szczególności:
Zamówienie obejmuje wymianę instalacji centralnego ogrzewania i dostosowanie jej do warunków termomodernizacji oraz nowego źródła cie-pła.
W zamierzeniu modernizacji instalacji centralnego ogrzewania przewiduje się pełny demontaż obecnej instalacji i wykonania nowej instalacji dostosowanej parametrami do nowych odbiorników i źródła ciepła o parametrach czynnika grzewczego wynoszącego zimą 55/45ºC dla części grzejnikowej oraz 55/35ºC dla obiegów AGW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 543348,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |