Budowa aktywnej strefy rekreacji nad Sanem w Lesku

Gmina Lesko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00406578
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406578/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 14:29
Lokalizacja
Lesko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bcf1997-244d-4dca-b784-df6b0c234312
Identyfikator
6881245092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406578 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa aktywnej strefy rekreacji nad Sanem w Lesku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lesko

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440034

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Parkowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Lesko

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-600

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lesko.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lesko.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bcf1997-244d-4dca-b784-df6b0c234312

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406578

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00188952

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest dofinansowane ze środków unijnych Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 w ramach interwencji I.13.1 LEADER/ Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa aktywnej strefy rekreacji nad Sanem w Lesku

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji polegającej na budowie infrastruktury rekreacyjno-sportowej obejmującej wykonanie robót budowlanych, dostawę oraz montaż wyposażenia pn.: Budowa aktywnej strefy rekreacji nad Sanem w Lesku w skład, której wchodzą:
1.1. Część I obejmująca:
a) budowę placu zabaw,
b) budowę placu do street workout,
c) budowę boiska do siatkówki plażowej,
d) budowę modułowej ścianki wspinaczkowej.
1.2. Część II obejmująca:
a) budowę nawierzchni utwardzonych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ), dokumentacji projektowej (załącznik nr 7 do SWZ), przedmiarze robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 9 do SWZ).

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAGIC-GARDEN. OBIEKTY SPORTOWE Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 542711394

4.3.4.) Miejscowość: Ciencisko 32a

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-320

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 524148,77 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00271499/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 524148,77 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane