Przygotowanie i dostarczenie posiłków do inowrocławskich szkół podstawowych od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406589
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:31
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłków do szkółŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
6 przyznanych
PIOTR CABAŃSKIInowrocław, PL · lot 0
155 032 PLNTOMASZ TOMCZAKBroniewice, PL · lot 1
64 307 PLNADRIANA PAWNUKGniewkowo, PL · lot 2
215 393 PLNTOMASZ TOMCZAKBroniewice, PL · lot 3
95 016 PLNPIOTR CABAŃSKIInowrocław, PL · lot 4
171 803 PLNTOMASZ TOMCZAKBroniewice, PL · lot 5
71 155 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.