,,Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska”
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406625
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406625/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:39
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7aab865e-db7a-4b0a-b97c-145941e1c113
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406625 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
,,Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Prosta 31
1.4.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.4.7.) Numer telefonu: 0
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7aab865e-db7a-4b0a-b97c-145941e1c113
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406625
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00200535
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
,,Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część II: Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska w miejscowościach Cełujki, Woskrzenice Duże, Dokudów Drugi, Swory oraz Sycyna.
Przedmiot części nr 2 zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej w miejscowościach Cełujki, Dokudów II, Swory, Sycyna i Woskrzenice Duże” obejmuje w szczególności:
1) w miejscowości Cełujki na terenie działki o numerze ewidencyjnym 67/3, obręb ewidencyjny 0001 Cełujki:
a) budowę utwardzonych dojść,
b) budowę monitoringu,
c) budowę ogrodzenia,
d) dostawę i montaż małej architektury,
e) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
2) w miejscowości Dokudów II na terenie działki o numerze ewidencyjnym 78/3, obręb ewidencyjny 0006 Dokudów II:
a) budowę miejsca na ognisko,
b) budowę utwardzonych dojść,
c) budowę monitoringu,
d) budowę ogrodzenia,
e) dostawę i montaż małej architektury,
f) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
3) w miejscowości Swory na terenie działki o numerze ewidencyjnym 294, obręb ewidencyjny 0036 Swory:
a) budowę utwardzonych dojść,
b) budowę monitoringu,
c) budowę ogrodzenia,
d) dostawę i montaż małej architektury,
e) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
4) w miejscowości Sycyna na terenie działki o numerze ewidencyjnym 234/1, obręb ewidencyjny 0037 Sycyna:
a) budowę utwardzonych dojść,
b) budowę monitoringu,
c) budowę ogrodzenia,
d) dostawę i montaż małej architektury,
e) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
5) w miejscowości Woskrzenice Duże na terenie działki o numerze ewidencyjnym 229, obręb ewidencyjny 0041 Woskrzenice Duże:
a) budowę utwardzonych dojść,
b) budowę monitoringu,
c) budowę ogrodzenia,
d) dostawę i montaż małej architektury,
e) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników).
zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 12b do specyfikacji warunków zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45237000-7 - Roboty budowlane w zakresie scen
45215500-2 - Toalety publiczne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-10-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Simba Group Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647108
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 924413,63 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00461746/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania i odbioru końcowego przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 umowy, ustala się do 05.12.2025 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 924413,63 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |