Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406669
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406669/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 14:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23a81456-f3b5-47f7-8ffd-ed7b294e6652
- Identyfikator
- 1070001293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406669 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23a81456-f3b5-47f7-8ffd-ed7b294e6652
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406669
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00074041
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja oświetlenia podwórka zlokalizowanego pomiędzy budynkami przy ul. J. Lewartowskiego 16-24 i Miłej 15-17 w Warszawie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia: wykonanie wymiany lamp oświetleniowych wraz z montażem nowych na podstawie dokumentacji projektowej z 2025r pt. „Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej 0,4kV oświetlenia między budynkami przy ul. Lewartowskiego 16,18,20,22,24 Miłej 15, 17” - dz. nr ew. 27 i 22, obręb 5-01-04. Zakres prac obejmuje budowę sieci elektroenergetycznej kablowej 0,4kV oświetlenia między budynkami j.w., w tym m.in. demontaż istniejącego oświetlenia oraz budowę nowego oświetlenia parkowego typu LED. Obecnie teren jest oświetlony za pomocą słupków oświetleniowych LED h=1m 9W w ilości 49 szt., które przeznaczone są do demontażu. Zasilanie nowego oświetlenia parkowego - kablem YKY 3x4mm2. Sterowanie oświetlenia parkowego będzie się odbywało za pomocą zegara astronomicznego. Po demontażu słupków do zamontowania będą słupy oświetlenia parkowego o wys. 3m z oprawami parkowymi LED 4,5W w ilości 34 szt. – anodowanie CI-65.
3.9.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
63 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN”
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8450000984
4.3.4.) Miejscowość: Giżycko
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 149640,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00168802/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 149640,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Aneks Nr 1 - terminowy do 17.07.2026Aneks Nr 2 - terminowy do 05.08.2026
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |