Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 2

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00212238
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00212238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-30 10:25
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acbd4ca6-8963-4217-a49e-4a5cfb724b0d
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

STILINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
194 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00212238 z dnia 2025-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 326181803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acbd4ca6-8963-4217-a49e-4a5cfb724b0d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acbd4ca6-8963-4217-a49e-4a5cfb724b0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00212238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030840/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Remont szatni przy sali gimnastycznej Młodzieżowego Domu kultury w Jaworznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00150223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 183472,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia jest remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie przy Inwalidów Wojennych 2. W zakresie prac remontowych znajdują się dwie szatnie i dwie toalety z przyległym holem.
Wykonanie robót w zakresie:
1. budowlanym:
Prace rozbiórkowe obejmują: demontaż istniejącej stolarki drzwiowej, wyburzenie ścianek działowych zgodnie z projektem, skucie ze ścian i posadzek glazury, skucie wylewek,
Prace remontowe obejmują: – wykonanie nowych wylewek, poszerzenie otworów drzwiowych wg projektu, wykonanie nowych nadproży nad drzwiami, montaż stolarki drzwiowej, wykonanie nowych ścianek działowych murowanych, wykonanie tynków kat. III na ścianach, wykonanie sufitów podwieszanych z płyt GK w pomieszczeniach, wykonanie izolacji przeciwodnej z płynnej folii, ułożenie posadzek z płytek gresowych antypoślizgowych, obłożenie ścian płytkami, montaż nawietrzaków wrębowych w istniejących oknach, wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i sufitach nie pokrytych glazurą, montaż parapetów wewnętrznych renowacyjnych, wykonanie zabudowy pionów i podłączeń instalacyjnych płytami GKFI, malowanie ścian i sufitów.
2. instalacji sanitarnej:
Prace rozbiórkowe obejmują: demontaż instalacji wodociągu, demontaż instalacji kanalizacji sanitarnej, demontaż instalacji centralnego ogrzewania, demontaż kanałów instalacji wentylacji mechanicznej,
Prace budowlane i instalacyjne obejmują: montaż instalacji wody zimnej, montaż instalacji wody ciepłej, montaż baterii, montaż umywalek, montaż nowej instalacji kanalizacyjnej w obrębie remontowanych pomieszczeń, montaż czyszczaków, montaż grzejników, montaż zaworów termostatycznych i odcinających, montaż regulacji instalacji c.o., montaż izolacji termicznej, montaż wentylatorów, anemostatów, kanałów wentylacyjnych z izolacją.
3. instalacji elektrycznej:
Prace rozbiórkowe obejmują: demontaż instalacji elektrycznej oświetleniowej, osprzętu elektrycznego, zabezpieczeń, opraw oświetleniowych, wypięcie obwodów przeznaczonych do likwidacji w pomieszczeniach przeznaczonych do remontu,
Prace budowlane i instalacyjne obejmują: sprawdzenie i zabezpieczenie obwodów zbędnych mogących być pod napięciem (ewentualne zabezpieczenie), montaż elementów i urządzeń elektrycznych w rozdzielnicach, podłączenie i oznakowanie obwodów elektrycznych istniejących i nowych, wykonanie bruzd, przekuć, przewiertów przez ściany budynku, układanie uniepalnionych kabli i przewodów elektrycznych, zaprawianie bruzd z przewodami elektrycznymi, montaż opraw oświetleniowych, osprzętu elektrycznego, gniazd wtykowych, przeprowadzenie wymaganych prób, badań i pomiarów, wraz z potwierdzonymi protokołami, kwalifikującymi montowany element instalacji elektrycznej, oświetleniowej, zamontowanie wszystkich elementów, aparatów i urządzeń w rozdzielnicy w sposób i miejscu zgodnym z dokumentacja techniczną, przeprowadzenie prób i pomiarów pomontażowych w tym natężenia oświetlenia.


zgodnie z:
1.Projektem zagospodarowania terenu i projektem architektoniczno-budowlanym: „Projekt budowlany remontu szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża architektoniczna, październik 2024r stanowiącącym Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Projektem technicznym: „Projekt budowlany remontu szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża konstrukcyjna, branża sanitarna i branża elektryczna, październik 2024r stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża budowlana, październik 2024r. stanowiącą Załącznik Nr 3 do SWZ,
4. Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża sanitarna, październik 2024r stanowiącą Załącznik Nr 4 do SWZ,
5.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża elektryczna, październik 2024r. stanowiącą Załącznik Nr 5 do SWZ,
2. Zamawiający udostępnia informacyjnie przedmiary robót jako pomoc w sporządzeniu ceny ofertowej przez Wykonawcę.
2.1. Przedmiar robót „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża budowlana, październik 2024r. stanowiący Załącznik Nr 6 do SWZ,
2.2. Przedmiar robót „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża sanitarna, październik 2024r.. stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ,
2.3. Przedmiar robót „Remont szatni oraz przyległych sanitariatów w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie” – branża elektryczna, październik 2024r. . stanowiący Załącznik Nr 8 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265097,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stilino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542872787

7.3.3) Ulica: Warszawska 40/2a

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-008

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 194700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane