Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim” w ramach realizacji projektu”, nr FELD.02.01-IZ.00-0034/24

Powiat Piotrkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00406734
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-25 15:04
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-341fb16f-1b39-4ff9-a7fc-4909a8ac555a
Identyfikator
7712305343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówWykonywanie pokryć dachowychRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie burzeniaNakładanie powłok antykorozyjnychOchrona odgromowaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie usuwania gruzuKładzenie płytekRoboty izolacyjneTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

H&D BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
1 214 486,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406734 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim” w ramach realizacji projektu”, nr FELD.02.01-IZ.00-0034/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piotrkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447328800

1.5.8.) Numer faksu: 447328803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.zys@powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-piotrkowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/304883/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim” w ramach realizacji projektu”, nr FELD.02.01-IZ.00-0034/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-341fb16f-1b39-4ff9-a7fc-4909a8ac555a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032039/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego, położonego w Piotrkowie Tryb. ul. Dąbrowskiego 12 FELD.02 Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego FELD.02.01 Efektywność energetyczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FELD.02.01-IZ.00-0034/24, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.02 Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego, Działanie FELD.02.01 Efektywność energetyczna.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335739/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.272.32.2026.AZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1252715,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 12 w Piotrkowie Trybunalskim” w ramach realizacji projektu”, nr FELD.02.01-IZ.00-0034/24
Dokumentacja projektowa stanowi załącznik 13 do SWZ i obejmuje:
 Projekt budowlany, w tym:
• projekt zagospodarowania terenu,
• projekt architektoniczno-budowlany,
• projekty techniczne
• przedmiar robót (załączone przedmiary określające zakres prac, stanowią element pomocniczy z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia umownego)
 Audyt energetyczny budynku
 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB)
 Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanego do rejestru zabytków historycznego układu urbanistycznego
 Decyzja o pozwoleniu na budowę
 Ekspertyza ornitologiczno-chiropterologiczna
Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony z uwzględnieniem wymagań w zakresie ,,zielonych zamówień” oraz zasady DNSH ,,nie czyń poważnych szkód’’ poprzez zastosowanie technologii i materiałów przyjaznych dla środowiska oraz prowadzenie prac budowlanych w sposób minimalizujący negatywny wpływ na krajobraz i ekosystemy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45000000-7 - Roboty budowlane

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45431000-7 - Kładzenie płytek

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1493818,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1493818,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1493818,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: H&D BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 959 207 13 68

7.3.3) Ulica: ul. Końcowa 6

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-706

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1214486,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane