Budowa drogi Mylin - Golęcin
GMINA CHRZYPSKO WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406755
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406755/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 15:12
- Lokalizacja
- Chrzypsko Wielkie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ca3b22a-b4c2-4e61-9b2e-5f3465de017d
- Identyfikator
- 5951461275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406755 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi Mylin - Golęcin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHRZYPSKO WIELKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259264
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Główna 15
1.4.2.) Miejscowość: Chrzypsko Wielkie
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-412
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: srodkiunijne@chrzypsko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chrzypsko.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ca3b22a-b4c2-4e61-9b2e-5f3465de017d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406755
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00542789
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa drogi Mylin - Golęcin
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi oraz poprawa warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie obiektów sportowo rekreacyjnych zlokalizowanych w miejscowości Mylin w obrębie działek ewidencyjnych dz. ew. nr 91/14, 92.21, 92/23, 166, 167/1 i 167/2 obręb Mylin.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „USBUD” MARIAN SZUDRA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 632074911
4.3.3.) Ulica: ROZBITEK 14
4.3.4.) Miejscowość: KWILCZ
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-420
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1106241,43 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00601463/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy, wstrzymanie prac z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych nieuniemożliwiających prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy w przewidzianym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu wykonania zadania do 23 marca 2026r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy, wstrzymanie prac z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych nieuniemożliwiających prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy w przewidzianym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu wykonania zadania do 23 kwietnia 2026r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1106241,43 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |