Budowa placu edukacyjno - ruchowego dla dzieci klas od I do III przy Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
Zespół Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406789
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406789/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 15:32
- Lokalizacja
- Niemodlin, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0edc7912-5e2c-4e7f-9cc4-ffd8abd73677
- Identyfikator
- 7541816484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406789 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa placu edukacyjno - ruchowego dla dzieci klas od I do III przy Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
1.2.) Oddział zamawiającego: ZS Niemodlin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000195802
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Opolska, 34
1.4.2.) Miejscowość: Niemodlin
1.4.3.) Kod pocztowy: 49-100
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 77 4606222
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsniemodlin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsniemodlin.szkolnastrona.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0edc7912-5e2c-4e7f-9cc4-ffd8abd73677
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406789
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00119198
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa placu edukacyjno - ruchowego dla dzieci klas od I do III przy Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” obejmuje:
- opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze zgłoszeniem robót wymagane przepisami,
- wykonanie robót budowlanych w pełnym zakresie budowy, tj. wykonanie robót rozbiórkowych istniejących nawierzchni betonowych, wycięciem kolidujących krzaków,
- wykonaniem podbudowy pod nawierzchnie i wykonanie bezpiecznej nawierzchni EPDM gr.5 cm wraz z obrzeżami
- zgłoszenie zakończenia robót,
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej w tym geodezyjnej.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Weran Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943007267
4.3.3.) Ulica: Nowodworska 12/9
4.3.4.) Miejscowość: Wrocławw
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-433
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 229518 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00211380/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
ze zwiększeniem zakresu przedmiotu umowy o roboty/ dostawy rozszerzające
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
ze zwiększeniem zakresu przedmiotu umowy o roboty/ dostawy rozszerzające
5.4.6.) Wartość zmiany: 34000
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 263518 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |