Modernizacja wejścia do budynku przychodni zdrowia położonego przy ul. Na Błonie 1 w Krakowie.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456381
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-13 13:12
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51d9e2e1-8acf-4a47-8488-1835b2646a59
Identyfikator
6751000311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456381 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wejścia do budynku przychodni zdrowia położonego przy ul. Na Błonie 1 w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja wejścia do budynku przychodni zdrowia położonego przy ul. Na Błonie 1 w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51d9e2e1-8acf-4a47-8488-1835b2646a59

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024892/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja wejścia do budynku przychodni zdrowia położonego przy ul. Na Błonie 1 w Krakowie, w tym pochylni dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 78/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 287591,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wejścia do budynku przychodni zdrowia położonego przy ul. Na Błonie 1 w
Krakowie, w tym pochylni dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Główny kod CPV: 45000000-7 Roboty budowlane
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Brak możliwości podziału ze względu na technologię prac oraz trudność w skoordynowaniu realizacji prac przez różnych
wykonawców w obrębie tego samego obiektu. Podział na części skutkowałby trudnościami technicznymi, organizacyjnymi i
logistycznymi w realizacji prac, wydłużyłby się czas realizacji zadania i trudność w egzekwowaniu odpowiedzialności za
wykonane prace w okresie gwarancji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
- Załącznik Nr 9 do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń
Europejskiego Banku Inwestycyjnego
- Załącznikiem Nr 9A do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA
– Załącznik Nr 10 do SWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
– Załączniki Nr 11 do SWZ - Przedmiar robót,
- Załącznik Nr 12 do SWZ – Dokumentacja projektowa.
3. Postępowanie przetargowe jest realizowane w ramach zawartej umowy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. W
związku z powyższym Zamawiający wymaga, zgodnie z „Polityką zwalczania nadużyć finansowych EBI”
(https://www.eib.org/attachments/strategies/anti_fraud_policy_20130917_pl.pdf), aby Wykonawca wraz z ofertą złożył:
a. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń Europejskiego Banku
Inwestycyjnego sporządzonego zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ;
b. Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA sporządzonego zgodnie z Załącznikiem Nr 9A do SWZ.
W przypadku nie złożenia powyższych oświadczeń lub jeśli będą one niekompletne Zamawiający, działając na podstawie
art. 128 ust. 1 Pzp wezwie Wykonawców do ich złożenia/uzupełnienia. Brak przedłożenia na wezwanie Zamawiającego
oświadczeń stanowiących Załącznik Nr 9 i 9A do SWZ będzie skutkował odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1
pkt. 5 Pzp, - treść oferty niezgodna z warunkami zamówienia.
„Polityka Wykluczeń” Europejskiego Banku Inwestycyjnego jest opublikowana na stronie internetowej Banku
https://www.eib.org/en/publications/exclusion-policy w języku angielskim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 13.08.2024 r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane