Remont korytarza pierwszego piętra i pracowni lekcyjnych budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406898
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406898/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 19:14
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84ea4d0e-d82a-4589-a023-bf3354cb069f
- Identyfikator
- 7211136705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406898 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont korytarza pierwszego piętra i pracowni lekcyjnych budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000228134
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 34
1.4.2.) Miejscowość: Kolno
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-500
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp@powiatkolno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.1lokolno.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84ea4d0e-d82a-4589-a023-bf3354cb069f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406898
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00069270
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont korytarza pierwszego piętra i pracowni lekcyjnych budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Remont korytarza pierwszego piętra i pracowni lekcyjnych budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie, a w szczególności:
1) remont ścian wewnętrznych oraz sufitów: sal lekcyjnych nr 108, 203, 205 oraz korytarza I piętra,
2) remont podłogi korytarza I piętra,
3) montaż paneli ryflowanych na ścianach,
4) montaż płyt z betonu architektonicznego,
5) montaż magnetycznych tablic ogłoszeń,
6) montaż siedzisk samoskładalnych naściennych,
7) montaż tablic magnetycznych podświetlanych zamykanych,
8) wykonanie napisów z liter drewnianych,
9) demontaż parapetów na korytarzu I piętra, montaż blatu,
10) wymiana skrzynek instalacji hydrantowej,
11) wymiana kratek wentylacyjnych,
12) malowanie rur c.o.,
13) montaż dystrybutora wody pitnej,
14) rozbudowa tablicy rozdzielczej TP,
15) wykonanie instalacji oświetlenia ogólnego i awaryjnego,
16) wykonanie instalacji elektrycznej gniazd wtyczkowych oraz instalacji ochronnych.
Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-27 do 2026-08-174.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mur-Instal Wojciech Jermacz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511358513
4.3.4.) Miejscowość: Wiartel
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 638890,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00155541/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych i zamiennych oraz odstąpienia od części robót, ujawniona w toku realizacji zamówienia, zgodnie z Protokołem konieczności nr 1 z dnia 15.07.2026 r. i Protokołem konieczności nr 2 z dnia 17.07.2026 r. Zmiana nie powoduje zmiany ogólnego charakteru umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
a) remont posadzek przed spocznikami i przy wejściu do windy
b) wymiana grzejników c. o. w salach 203 oraz 205
c) szpachlowanie sufitu w całości w sali 203 oraz częściowe w salach 108 oraz 205
d) wyrównanie zakrzywionych glifów w salach 108 oraz 203
e) przesunięcie odpływu umywalki do pionu w sali 108
f) prace instalacyjne i reorganizacja szaf RACK wraz z wymianą światłowodu na światłowód większej przepustowości
g) odstąpienie od skuwania tynków i ich odtwarzania
5.4.6.) Wartość zmiany: 80994,31
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 719884,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |