Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406901
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406901/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-25 19:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d81671cb-af81-4287-af05-1fb6bfa98ed3
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406901 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub.imio@pw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d81671cb-af81-4287-af05-1fb6bfa98ed3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406901
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00272297
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
"Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.”
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 2 Photons Adam Jurczuk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431094646
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 212290,14 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00368263/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 212290,14 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |