Remont warsztatów szkolnych w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach
Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406919/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-25 20:31
- Lokalizacja
- Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-255bfcbf-5f65-4676-aa9c-12c10d0efd70
- Identyfikator
- 6423197094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406919 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont warsztatów szkolnych w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272839878
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 3 Maja 42
1.4.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-230
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zs@powiatrybnicki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zscl.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-255bfcbf-5f65-4676-aa9c-12c10d0efd70
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406919
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00462375
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla działania FESL.10.14 Infrastruktura kształcenia zawodowego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont warsztatów szkolnych w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń warsztatów szkolnych w segmencie „A” w Zespole Szkół w Czerwionce – Leszczynach przy ul. 3 Maja 42. Pomieszczenia objęte remontem posiadają powierzchnię użytkową: 342,15m2; zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) rozebranie posadzki i wykonanie płyty fundamentowej w pomieszczeniu 041 i 042 na powierzchni 210m2;
2) rozebranie posadzki i jastrychu w pozostałych pomieszczeniach nr 01, 02, 03, 05, 06, 07, 09, 10, 11 na powierzchni 128,34m2 i wykonanie nowego jastrychu i posadzki z płytek ceramicznych;
3) wykonanie nowego sufitu podwieszanego, niepalnego, niezapalnego, modułowego w klasie akustycznej A - powierzchnia: 309,71 m2;
4) wykonanie nowego sufitu z płyt gk wodoodpornych w pomieszczeniach sanitariatów - powierzchnia: 28,2 m2;
5) wykonanie tynku na ścianach pomieszczeń - powierzchnia: 289,61 m2;
6) montaż ścianki aluminiowo-szklanej - 59,3 m2;
7) wymiana 12 okien zewnętrznych na aluminiowe;
8) wymiana okien wewnętrznych na aluminiowe;
9) montaż parapetów wewnętrznych z konglomeratu;
10) montaż parapetów zewnętrznych z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo;
11) poszerzenie otworów drzwiowych;
12) wykucie otworów drzwiowych z osadzeniem nadproży do nowego sanitariatu dla osoby niepełnosprawnej;
13) montaż drzwi zewnętrznych aluminiowych;
14) montaż drzwi wewnętrznych aluminiowych;
15) wykonanie nowych gładzi gipsowych i malowanie ścian;
16) wykonanie okładziny ścian z płytek ceramicznych;
17) zmiany budowlane ścianek działowych w pomieszczeniu sanitariatu;
18) montaż kabin systemowych z laminatu kompaktowego;
19) montaż armatury w sanitariatach;
20) montaż armatury dla osoby niepełnosprawnej;
21) montaż 6 daszków z poliwęglanu nad wejściami;
22) wymiana kabla zasilającego rozdzielni głównej;
23) wymiana rozdzielni głównej;
24) instalacja wyłącznika PWP dla segmentu „A”;
25) wymiana wyłącznika PWP dla segmentu „B” i „C” na certyfikowany CNBOP;
26) instalacja gniazd siłowych;
27) instalacje gniazd ogólnego przeznaczenia, gniazd komputerowych;
28) instalacja odgromowa i uziomowa;
29) instalacja oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego;
30) instalacja teletechniczna, systemu sygnalizacji włamania (SSW), systemu monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego (CCTV);
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ oraz elemencie pomocniczym w postaci przedmiaru robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): M-J Budownictwo Małgorzata Job
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441784550
4.3.3.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 48A
4.3.4.) Miejscowość: Skawina
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-050
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1425032,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00553356/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1425032,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |