Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury, dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami.

MORĄSKI DOM KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00406978
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 07:32
Lokalizacja
Morąg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed90bdb8-d013-4ea0-be03-e1168c65ebeb
Identyfikator
7410010289
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia multimedialneMonitory dotykoweEkrany i konsole komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

DIDACTIX IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
25 699 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406978 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury, dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MORĄSKI DOM KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000791295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Morąg

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk.morag@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mdk.morag.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed90bdb8-d013-4ea0-be03-e1168c65ebeb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury, dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed90bdb8-d013-4ea0-be03-e1168c65ebeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00225246/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury: dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MDK.34.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury: dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami”. Zadanie dofinansowane jest ze środków pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu ŚWIETLIK - utworzenie nowoczesnej pracowni multimedialnej 2026.A. II. 4. Nazwa własna zadania
MDK Digital Hub – technologia, która łączy. Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury.

Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje :
1) dostawę fabrycznie nowych urządzeń multimedialnych objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 4 do SWZ);
2)dowóz urządzenia multimedialnego do siedziby Zamawiającego wraz z jego załadunkiem i rozładunkiem, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia ( zał. nr 4 do SWZ);
3) montaż, skonfigurowanie i uruchomienie urządzenia komputerowego i multimedialnego w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeprowadzenie szkolenia z bezpiecznej obsługi i eksploatacji urządzenia;
4) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
5) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (zał. nr 3 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25699,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25699,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Didactix IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 383219026

7.3.3) Ulica: ul. Królewska 18

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-103

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25699,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy