Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń do pobierania opłat (parkometrów) za postój pojazdów na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu
ZAKŁAD GOSPODARCZY ZIELENI I REKREACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406991
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 07:43
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10d05106-2d4d-420c-b174-24acdc4ca931
- Identyfikator
- 490012236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406991 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń do pobierania opłat (parkometrów) za postój pojazdów na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARCZY ZIELENI I REKREACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490012236
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 2640813
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgzir@nowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgzir.nowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10d05106-2d4d-420c-b174-24acdc4ca9311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Jednostka budżetowa o charakterze komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń do pobierania opłat (parkometrów) za postój pojazdów na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10d05106-2d4d-420c-b174-24acdc4ca931
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063052/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawę, montaż oraz uruchomienie urządzeń do pobierania opłat (parkometrów) za postój pojazdów na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372260
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGZiR.ZP.26.3.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Sprzedaż wraz z dostawą na rzecz Zamawiającego 18 sztuk nowych parkometrów (parkomatów) przeznaczonych do obsługi Strefy Płatnego Parkowania (SPP) w Nowym Targu: a) dostawa 12 sztuk parkomatów, ich montaż, zaprogramowanie oraz uruchomienie w nowych lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego; b) demontaż sześciu istniejących parkomatów, dostawę 6 sztuk nowych urządzeń w celu ich wymiany, a także ich zaprogramowanie i uruchomienie w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego. Bieżące serwisowanie, utrzymanie oraz zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, zgodnie z OPZ, w tym wykonywanie wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia ich sprawności technicznej; Dostawa materiałów eksploatacyjnych do parkomatów. Koszt zakupu papieru leży po stronie Zamawiającego. Dozór techniczny oraz kompleksowy serwis gwarancyjny, stałą gotowość operacyjną urządzeń (parkomatów), o którym mowa w OPZ. Usuwanie awarii parkomatów, o których mowa w OPZ. Zapewnienie łączności parkomatów z serwerem – dostarczenie i utrzymanie. Dostarczenie kart SIM – do terminali płatniczych. Dostosowanie się do istniejącego oprogramowania AdminPark do najnowszej wersji aktualizacją bazy danych oraz oprogramowania – CepikPark – system egzekucji opłaty dodatkowej. Całość systemu musi umożliwiać integrację z aplikacjami do mobilnego zakupu biletów postojowych, weryfikacji ważności opłat, sprawdzania opłat abonamentowych oraz z innymi aplikacjami i systemami zakupowymi. Zamawiający może wykonywać wyłącznie podstawowe czynności eksploatacyjne, takie jak uzupełnianie papieru, opróżnianie pojemników na bilon lub inne czynności niewymagające ingerencji technicznej w urządzenie. Wszelkie czynności serwisowe, naprawcze oraz zapewnienie sprawności technicznej urządzeń należą do Wykonawcy. Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi parkomatów. Wykonawca oświadcza, że:1)Parkomaty, o których mowa w ust. 1 powyżej, spełniają parametry techniczno-użytkowe wskazane w załącznikach do niniejszej umowy, a w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).2)Zapoznał się z należytą starannością z warunkami realizacji zamówienia, w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), specyfikacją warunków zamówienia (SWZ) oraz pozostałą dokumentacją postępowania i nie zgłasza do nich zastrzeżeń.3)Uzyskał wszystkie informacje konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i ponosi pełną odpowiedzialność za skutki braku lub mylnego rozpoznania warunków realizacji zamówienia w zakresie możliwym do przewidzenia na etapie oferowania, na podstawie SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38730000-1 - Parkometry
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51214000-5 - Usługi instalowania parkometrów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517387,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 845000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 517387,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEJW Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372228571
7.3.3) Ulica: Brak
7.3.4) Miejscowość: Łososina Górna 91
7.3.5) Kod pocztowy: 34-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 517387,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |