Budowa oświetlenia ulicznego drogi gminnej NR 294262K Łazy Biegonickie - Myślec
Gmina Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406986
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406986/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 07:39
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0657572d-1f1e-443c-937c-b038de86790b
- Identyfikator
- 7341009655
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406986 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego drogi gminnej NR 294262K Łazy Biegonickie - Myślec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Sącz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893115
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefana Batorego 25
1.4.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 18 449-77-00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starysacz.um.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stary.sacz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0657572d-1f1e-443c-937c-b038de86790b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406986
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00147797
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego drogi gminnej NR 294262K Łazy Biegonickie - Myślec
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi gminnej NR 294262K w Łazach Biegonickich.
2. Zakres robót obejmuje: zabudowę nowych słupów, budowę sieci napowietrzno – kablowej, montaż wysięgników i opraw oświetleniowych (LED) na nowych i istniejących słupach.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna - załącznik nr 3 do SWZ.
4. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360065970
4.3.3.) Ulica: Przydonica, 48
4.3.4.) Miejscowość: Przydonica
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-318
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 124000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00205234/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |