Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo
Gmina Wiśniewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00406989
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406989/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 07:40
- Lokalizacja
- Wiśniewo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5531d8fa-8786-433f-9139-38d51cf96f9e
- Identyfikator
- 5691753672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt komputerowySerwerySprzęt związany z komputeramiSerwery siecioweSerwery komputeroweSystemy i serwery informacyjneUrządzenia komputerowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406989 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniewo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378539
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wiśniewo
1.4.2.) Miejscowość: Wiśniewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-521
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 236557024
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: oc@ugwisniewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugwisniewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5531d8fa-8786-433f-9139-38d51cf96f9e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406989
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00207836
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo
Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Wiśniewo w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd
3.9.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
48821000-9 - Serwery sieciowe
48822000-6 - Serwery komputerowe
48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POLTELKO Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113 287 72 55
4.3.3.) Ulica: ul. Erazma z Zakroczymia 4 lok. 57
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-185
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 276564,14 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00395128/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 276564,14 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |