Zakup i wdrożenie nowoczesnego wideobronchoskopu dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc.
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407029
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407029/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 07:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da855a36-3fa4-4a05-95cd-2307027192e9
- Identyfikator
- 5250008838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Endoskopy
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407029 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i wdrożenie nowoczesnego wideobronchoskopu dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288490
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Płocka 26
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-138
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: +48-22-43-12-301
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: l.nowak@igichp.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igichp.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da855a36-3fa4-4a05-95cd-2307027192e9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407029
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 447757-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i wdrożenie nowoczesnego wideobronchoskopu dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie nowoczesnych wideobronchoskopów – 3 kpl. dla poprawy diagnostyki chorób układu oddechowego w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc
3.9.) Główny kod CPV: 33168100-6 - Endoskopy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Varimed Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8990202964
4.3.3.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 115/4U
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-442
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 279843,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 588052-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 279843,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |