Dostawa i instalacja projektorów wraz z kompletem obiektywów i innymi akcesoriami dla Teatru Małego w Tychach

Teatr Mały

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407037
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 08:01
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe12a555-1d91-4399-ac07-fbcc782f0d73
Identyfikator
6462444533
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Projektory

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407037 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja projektorów wraz z kompletem obiektywów i innymi akcesoriami dla Teatru Małego w Tychach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Mały

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276707398

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks.kard Augusta Hlonda 1

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 322272067

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrmaly.tychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i instalacja projektorów wraz z kompletem obiektywów i innymi akcesoriami dla Teatru Małego w Tychach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe12a555-1d91-4399-ac07-fbcc782f0d73

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00335538/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i instalacja projektorów wraz z kompletem obiektywów i innymi akcesoriami dla Teatru Małego w Tychach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348942

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/TM/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu zgodnie z wymaganiami i parametrami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć komplet urządzeń oraz wykonać wszelkie prace służące spełnieniu minimalnych parametrów oraz funkcji oferowanych systemów. W szczególności wykonawca wykona niezbędne trasy kablowe konieczne do uruchomienia i poprawnego działania dostarczanego sprzętu, wykona niezbędne punkty przyłączeniowe zakończone puszkami przyłączeniowymi z wyposażeniem. Okablowanie sygnałowe powinno zostać doprowadzone do wskazanej przez zamawiającego lokalizacji określonej w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono 3 oferty:
- Cena oferty nr 1 wynosi 400 857,00 zł,
- Cena oferty nr 2 wynosi 388 680,00 zł,
- Cena oferty nr 3 wynosi 319 581,58 zł,
- Kwota przeznaczona na sfinansowanie niniejszego zamówienia stanowi – 320000,00 zł brutto.
W związku z tym, że oferta nr 3 podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 pzp, a ceny ofert nr 1 i nr 2 przewyższają kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz kwota ta nie może zostać zwiększona, zasadne jest unieważnienie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388680 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400857 PLN

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy