Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z płytami winylowymi.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407043
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 08:04
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-397f95ba-beec-4d86-ac78-3b3cb76edbb3
Identyfikator
5252214269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odwzorowania cyfrowegoInne usługiUsługi drukowania i powiązaneNagrania dźwiękowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407043 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z płytami winylowymi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017307171

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tamka 43

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-355

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nifc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nifc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-397f95ba-beec-4d86-ac78-3b3cb76edbb3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z płytami winylowymi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-397f95ba-beec-4d86-ac78-3b3cb76edbb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092910/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.32 Przygotowanie, produkcja i dostarczenie wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z płytami winylowymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.25.32.2026.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 378900 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu, produkcji i dostarczeniu wydawnictw muzycznych w oprawie twardej wraz z poligrafią z dwoma płytami winylowymi, w łącznym nakładzie 3.400 egz.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania zamówienia oraz zasady współpracy przedstawione są odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy przedstawionej w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98390000-3 - Inne usługi

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

32353000-2 - Nagrania dźwiękowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej nieodrzuconej oferty złożonej przez Argraf sp z o.o. ul. Jagiellońska 80, 03-301 Warszawa (oferta nr 1), cena ofertowa: 539 970,00 zł), przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (466 047,00 zł) o 73 923,00 zł.
W związku z powyższym oraz z uwagi na fakt, że zwiększenie kwoty nie jest możliwe, Kierownik Zamawiającego podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539970,00 PLN

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi