Modernizacja boiska sportowego - boisko boczne w m. Odporyszów – postępowanie 2

Gmina Żabno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407047
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 08:06
Lokalizacja
Żabno, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07f56ae7-7e3c-40bf-8727-f027be5108e2
Identyfikator
9930370109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWyrównywanie nawierzchni obiektów sportowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie usuwania gleby

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK PIEPRZŻelazówka, PL · lot 0
548 172,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407047 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego - boisko boczne w m. Odporyszów – postępowanie 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żabno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000529137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Władysława Jagiełły 1

1.5.2.) Miejscowość: Żabno

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-240

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zabno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zabno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07f56ae7-7e3c-40bf-8727-f027be5108e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego - boisko boczne w m. Odporyszów – postępowanie 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07f56ae7-7e3c-40bf-8727-f027be5108e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061607/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Modernizacja boiska sportowego - boisko boczne w m. Odporyszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333913

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.22.2.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 317011,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem modernizację bocznego boiska sportowego zlokalizowanego na działce o numerze ewidencyjnym 801/2 w miejscowości Odporyszów, gm. Żabno.
2) Inwestycja ma na celu poprawę infrastruktury sportowej, zwiększenie dostępności obiektu dla mieszkańców oraz wsparcie rozwoju lokalnych klubów piłkarskich.
3) Przedmiot zamówienia dotyczy wykonania następującego zakresu prac:
a) Nawierzchnia z trawy naturalnej
b) Mała architektura
c) Budowa piłkochwytów
d) Oświetlenie boiska
e) Usunięcie kolizji linii napowietrznej nN
f) Inwentaryzacja powykonawcza
4) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają:
• Przedmiar robót – Załącznik nr 4 do SWZ
• Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 5 do SWZ,
• STWiORB – Załącznik nr 6 do SWZ,
• Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
UWAGA!
Zamówienie nie obejmuje montażu instalacji nawodnienia boiska. W związku z powyższym wszelkie zapisy zawarte w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót i STWiORB odnoszące się do ww. instalacji nawodnienia boiska nie podlegają wycenie.
5) W projektowanych postanowieniach umownych przyjęto zasadę wynagrodzenia ryczałtowego, tak więc wchodzący w skład dokumentacji projektowej przedmiar robót, ma również na celu umożliwienie dokonania wyceny poszczególnych elementów robót.
6) Zamawiający oczekuje od Wykonawcy podania ceny za realizację zamówienia, jako ceny ryczałtowej, która obejmuje wykonanie wszystkich elementów zamówienia będących przedmiotem rysunku i tekstu dokumentów zamówienia, łącznie z podatkiem VAT obowiązującym w dniu złożenia oferty.
7) Zamawiający żąda przed podpisaniem umowy z wybranym Wykonawcą, przedstawienia przez niego kosztorysu ofertowego uproszczonego, sporządzonego w oparciu o dokumentację projektową, przedmiar robót, STWiORB oraz ewentualną wizję lokalną, przeprowadzoną przez Wykonawcę.
8) Ponadto w ramach przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do:
a) zapewnienie do kierowania robotami osób z uprawnieniami w specjalnościach niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonego zadania oraz prowadzenia dziennika realizacji inwestycji lub dziennika budowy (jeżeli takowy będzie konieczny) we współpracy z Inspektorem Nadzoru (jeżeli zostanie powołany)
b) wykonania z trwałego materiału i zamontowania tablicy informacyjnej potwierdzającej współfinansowanie zadania (wzór i wymiary tablicy Zamawiający przekaże na etapie realizacji zamówienia)

Uwagi końcowe:
a) Wykonawca wykona roboty budowlane w oparciu o dokumentację zamówienia, zgodnie z warunkami wykonania i odbioru robót określonymi w STWiORB, z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz warunkami projektowanych postanowień umowy /Załącznik nr 7/,
b) Do wykonania robót Wykonawca użyje wyłącznie materiałów własnych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty, które będą wymagane przy odbiorze końcowym robót. Przy doborze materiałów należy kierować się wymaganiami sprecyzowanymi w dokumentacji oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
c) W czasie realizacji robót Wykonawca będzie usuwał i składował wszelkie urządzenia pomocnicze we własnym zakresie i na własny koszt,
d) Wszelkie inne koszty realizacji przedmiotu zamówienia (koszty mediów – energia elektryczna, woda, opłaty, i inne), konieczne do poniesienia w celu prawidłowego wykonania zamówienia, do momentu jego bezusterkowego, protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego poniesie Wykonawca.
e) Należy zachować szczególną ostrożność i zminimalizować uciążliwości związane z prowadzonymi pracami gdyż Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, a powstałych w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w czasie od daty protokolarnego przejęcia terenu budowy przez Wykonawcę do daty końcowego odbioru robót,
f) Wykonawca jest odpowiedzialny za staranne zapoznanie się z dokumentami zamówienia. Zaleca się dokonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia, celem oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka wykonania zamówienia oraz uzyskanie wszelkich danych jakie mogą być niezbędne do rzetelnego przygotowania oferty,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 548172,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548172,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 548172,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane FAS-BUD Jacek Pieprz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711086448

7.3.4) Miejscowość: Żelazówka

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 548172,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane