Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

Gmina Rogoźno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407052
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 08:09
Lokalizacja
Rogoźno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6967762-ae44-468f-8834-f4e3d6a7bf40
Identyfikator
6060066997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ DOMAGALSKIRogoźno, PL · lot 0
287 820 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407052 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Rogoźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 785 009 402

1.5.8.) Numer faksu: (67) 261 80 75

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rogozno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6967762-ae44-468f-8834-f4e3d6a7bf40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058712/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295381

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna

Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej miejsca ukrycia kategorii U-1 pod projektowaną halą sportową w następującym zakresie:

1) Miejsce ukrycia kategorii U1 – liczba miejsc ukrycia 300 osób,
- lokalizacja, kondygnacja podziemna,
- zakres opracowania zgodny z obowiązującymi przepisami ochrony ludności i obrony cywilnej
w tym:
- miejsce ukrycia,
- zaplecze sanitarne i techniczne.
2) Zawartość opracowania musi obejmować:
a) projekt budowlany,
b) projekt techniczny,
c) przedmiar robót z podziałem na branże,
d) kosztorys inwestorski,
e) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,

Projekt musi zostać wykonany jako opracowanie branżowe, obejmujące:
a) architekturę,
b) konstrukcję,
c) instalacje sanitarne (wodociąg, kanalizacja, pompownia ścieków, ogrzewanie, ciepłej wody użytkowej),
d) instalację wentylacyjną,
e) instalacje elektryczne (dodatkowo awaryjne zasilanie agregatem prądotwórczym),
f) instalacje niskoprądowe (m. in. teletechniczne, systemy bezpieczeństwa itp.).

UWAGA:
Zakres opracowania obejmuje również przeprojektowanie znajdującej się powyżej hali sportowej.
Wszystkie instalacje obsługujące znajdującą się powyżej halę sportową winny być poprowadzone niezależnie przez projektowaną część podziemną.

g) zagospodarowanie terenu,
h) odwodnienie wykopu wraz z uzyskaniem zezwoleń wodnoprawnych na odprowadzanie wody gruntowej wraz z zabezpieczeniem wykopu (bezpośrednie sąsiedztwo budynku szkoły i boiska),
i) projekt uszczelniania konstrukcji podziemia zapewniający jej wodoszczelność (wysoki poziom wody gruntowej),
j) projekt robót geologicznych wraz z dokumentacją geologiczno - inżynierską (na podstawie okolicznych badań gruntu obiekt lokalizowany będzie poniżej zwierciadła wód gruntowych).

Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i szczątkowa dokumentacja hali sportowej będąca w trakcie projektowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 526440,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287820,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DT Projekt Tomasz Domagalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6060036217

7.3.3) Ulica: Kościuszki 51/10

7.3.4) Miejscowość: Rogoźno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287820,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi