Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki
Gmina Nowy Żmigród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407060
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407060/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 08:12
- Lokalizacja
- Nowy Żmigród, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-778ce7dc-af54-4d8f-9f2b-25f1f5ef2c87
- Identyfikator
- 6851651551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407060 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Żmigród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Żmigród
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-230
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowyzmigrod.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowyzmigrod.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowyzmigrod1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-778ce7dc-af54-4d8f-9f2b-25f1f5ef2c87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407060
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012892/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowej koparko-ładowarki. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad fabrycznych i prawnych, wyposażony we wszystkie płyny eksploatacyjne i gotowy bezpośrednio do pracy.
Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do Zamawiającego (ul. Jasielska 25, 38-230 Nowy Żmigród ).
Pojazd musi być zgodny z obowiązującymi normami i przepisami, a w szczególności musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym w tym warunki techniczne wynikające z ustawy Prawo o ruchu drogowym wraz z przepisami wykonawczymi do tej ustawy oraz ma pochodzić z autoryzowanego kanału sprzedaży, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zorganizuje szkolenie osób wyznaczonych przez Zamawiającego w zakresie prowadzenia, obsługi, eksploatacji i konserwacji urządzenia w siedzibie Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ i załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia , ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |